• yanlışlıkla 10 saniye akit tv ye maruz kalırsanız tebrikler sizde artık bir cahil cühelâ ve akpli oldunuz. aslında başta kültürlü insanlar da vardı lakin sonradan kaybedildi.
  • bizleri tabiki şaşırtmayacak durumun ispatıdır... adamlar zaten açık açık söylemiyor mu “eğitim seviyesi arttıkça oy oranımız düşüyor “diye...
  • valla hepsini aynı kategoride düşünmek olmaz ama ben çok karşılaştım
  • iftira
    montaj
    kumpas
    şantaj
    ihanet
    hıyanet,

yüklü yersiz ve milsiz önermedir.
  • "kendi gibi düşünmeyenleri ree ree röö" diyen arkadaşlara ithafen adamlar kendi gibi düşünmeyenleri terörist ilan ediyor. biz neden cahile cahil diyince kendi gibi düşünmeyenleri cahil ilan etmiş oluyoruz.

toplumu ayrıştırmada nirvanaya ulaşmış bir adamın müritleri gelipte burda ne bok oldukları yüzlerine vurulunca ağlamasın lütfen samimiyetsiz oluyorsunuz.
  • gözlemlediğim kadarıyla 3 çeşit akp seçmeni var.
    1 çıkarı olan
    2 salak olan
    3 saf olan
    hamdolsun* ne çıkarım var ne salağım nede saf.
  • akpye hayatim boyunca oy vermedim.

supersonik zekali arkadas cahil derken sanirim halkin kendisi gibi yasamayan kismini ele aliyor.

sonra ekliyor efendim biz chp liler uberik .

daha partisindeki halk kavramini yok sayip tabii oldugu halki hor gorme egilimi icinde ..

daha partisindeki 6 oktan ikincisi olan milliyetcilige dusman.. soverkende bu milliyetciler diye baslar.

sonra baslar ben solcuyum ama su yobaz su cahil .. bir tek ben ubersonigim ..

he yavrum oylesin. herkes bok bir sen altinsin .
  • cahil cühela olmayan varsa da ortamlarda sesi çıkmıyor. biliyor ki ne olduklarını, ne yaptıklarını, partisini saçmalamadan savunamayacağını. neden hala oy veriyor bilinmez. üç tane de beş tane de olsa ordasınız biliyorum.
  • akp’ lilerin hepsi cahil cühela değil tabi ki ama cahil cühelaların büyük bir çoğunluğu akp’ lidir.
hesabın var mı? giriş yap