• iyi yazar.
  • itü sözlük'ten tanidigim teokratik düzen yanlisi, islamofa$izan, seriatçi, yobaz ama bilakis zeki, çevik ve çali$kan bir delüganlidir kendileri. bu adamla iti$meye gelmez, itilen taraf olursunuz.
  • fena halde anlayışlı bir yazar. yanlışlıkla gelen sinirli mesaja gülüp geçebiliyor, babacan bir tarzı var kendisinin*.
  • bi takım beyanatlarda bulunuyor..
    mese odunuymuş,
    öyle diyor kendisi..
  • kendisi maillere cevap vermemişti zamanında.. deftere yazdım.

telefonuna mesaj attık, adam telefon numarasını değiştirmiş haberimiz yok.. deftere yazdım.

şimdi sözlükten mesaj atıyoruz, cevap yok.. deftere yazdım.

guş-i hilalinde bulunur bir sedef-ter ayazdım.

("deftere yazdım" redifli şiirimi kendisine hediye eyledim sen vasıl eyle yarabbim!)
  • vay bee. ateistti goministti derken yillardir ne mucadele verdi lan adam. yakinda anitini dikicem avupa birligi binasinin onune. altina da 'great president happy oak wood victor' yazacam. namini i$itmeyen kalmayacak. günter verhoygen ler angela merkel ler kapisini a$îndiracak, buyuk islam mucahitleri arasina adini yazdiracak. bir de vize alip gelse de anitin açilisini beraber yapsak bruksel'de iyi olacak ama o taraklarda bezi yok. varsa yoksa konteynerdi siloydu.
  • gıyabında övüyordum, vuzuhunda da övmüş olayım aynı sözlerle.

not: bir önceki cümledeki espri, upper-intermediate seviye osmanlı türkçesi ünsiyeti ve fatih terim'in back-front dikotomisine dair yazdığı hacmi küçük ama muhteviyatı devasa olan risaleyi hatm, hatta hıfzetmiş olmak şartlarını haiz olmayı iktiza etmektedir.

dağlara taşlara överim seni: o benim kanaat önderim.. adeta bir taoizm üstadı.. tek hareketi bütün ruhun devinimlerini (pekmezini çıkarmak suretiyle) cortlatan biri.. adeta bir değil, iki değil, tamı tamına üççç kavanoz bal kadar tatlı; üstelik bitmediii, yanında da son model tablet ve hala bitmedi kablosuz mouse bir insandır kendileri..
  • lise arkadaşım çıkan yazar. boş beleşliği de ona kalsın.
  • özletiyorlulardandanakan.

soruyorum seni bütün kuşlara
  • hapistedir bence
hesabın var mı? giriş yap