• söylenilene göre içeriğindeki l-carnitine sayesinde 4 haftadan itibaren selülit görünümünü gözle görülür derecede azaltıyormuş.

birde bunun hello selülit versiyonu vardır ki seçkin fastfood mağazalarında bulunabilir.
  • 2 hafta düzenli kullanımla bile fark yaratan, uygun fiyatlı selülit kremi.
    bu arada kutusunun üzerinde "%88 etkili" yazmaktadır. dolayısıyla kremi sürerken "ya %12'lik bölümde yer alıyorsam" diye bir soru işareti aklınızı kurcalayıp duruyor.
  • vichy nin öküz gibi pahalı lipometric kremi, içimdeki 10 kadından 3 ünde fayda sağladıysa bu hezimetten sonra pek de birşeyler ummayarak aldığım(ız) nivea 5 inde garanti sonuç verdi diyebilirim. yine kendi üzerimde yaptığım istatistiğe göre full selülitli bünyede vichy %25 nivea %60 oranında başarılı olabiliyor efenim.
  • 4 martta gratisten 26 liraya aldığım ürün. haliyle kullanmaya başlayalı daha 4 gün oldu dolayısıyla fiyat performans değerlendirmesi yapacak kadar kullanmış durumda diilim. üstünde 2 haftada gözle görülür etki diyo. 2 hafta geçsin sonuçları yazarım.
    ayrıca madem artık +8000iz koy gelsin selülit kremini koy gelsin en iyi düzleştirici hangisini...yaşasın pozitif ayrımcılık.
  • jel-kreminden edindim bugün ilk defa. çok gerginim ama pozitif düşüncenin etkisine inanıyorum. yediğime içtiğime dikkat edip her ne kadar masaj gerektirmez dese de her gün masajla uygulayacağım. şu an gratiste 19,75 lira. koşun!

kullanıp detay vermek isteyen yüce gönüllü bayan arkadaşlarım mesaj ışığımı yakarsa sevinçten ağlarım. tamam ağlamam belki de mutlu olurum.
  • (bkz: tefal goodbye tayyip)

vurmadan önce (bkz: trollluk hakkı)
  • ahir ömrümde 10 dakika önce edindiğim ilk selülit kremi, hüzünlendim resmen lan.
  • 3 aydır haftada 4-5 gün kullandığım, gerçekten mucize yaratmış selülit kremi.

tabi ben bunu kullanmanın yanında yine haftada 4-5 gün spor, yanında günde 3 lt su ve arada yeşil çay içerek destek sağlıyordum. olsun yine de sonuçlar gerçekten çok iyi, sorunu olan varsa pahalı ürünlere yönelmeyip bu kremi denemelerini tavsiye ederim.
hesabın var mı? giriş yap