38 entry daha
  • çok kilitlense de nefis bulduğum oyundur bu. linda diye bir aşçı yaptılar beni, en sonunda zafere ulaştım.artık ödül bekliyoruz.
  • 100 kere refresh ederek ancak oynanan oyun. sanirim internetten icerik yukleme konusunda sorunlari var.

fotografcinin goru$me gorevinde konu$tugum her ki$iden sonra oyunu restart ediyorum. ne mukemmel degil mi!

edit: 30. denemeden sonra ezberledim bolumu, otomatige bagladim. bir progressive makro programi olsa ke$ke bu i$i yapan.

edit2: en sonuna geldim yine takildi. oley!
  • bug kaynayan nokia game rezaleti.

sakın sağ tıklayıp ta şansınıza "aa, forward menü çıktı belki kazanırım" demeyin, kaybediyorsunuz ve ana menüde kaybetmiş bir şekilde öylecene kalıyor. ancak, oyunda kazansanız dahi ana menüde "hiç oynamamış" gibi gösteriyor. bir sürü bug var oyunda. türkçe çeviriler deseniz zaten, tek kelimeyle rezalet, daha kötüsü herhalde olamazdı.

edit: buglara karşı sınırlama getirdiler sloganlara. 50 karakter, noktalama işareti yok. bu koşullar altında "yaratıcı" olmayı başarabilen arkadaşlarımı yürekten tebrik ediyorum. 50 karaktere yabancı ülkelerdeki insanlar zaten en fazla "wanna fuck**" tarzı yaratıcı cümleler kurmuşlar.

herhalde telefonları kimseye kaptırmama taktiği bu olsa gerek.

nokia 20lives - another day, another bug!
  • son oyunu bitirmeme ragmen ana menude bunu gostermeyen hede. acaba gunu gecti diye mi? ama hic mi bunu du$unmediler, insan bir mesaj koyar.
  • icindeki altyazi hatalari gittikce abukla$an oyun:

ses: new message, received today at eight thirteen am (8:13)

altyazi: yeni mesaj, saat 9:30'da alindi

!!!
  • altyazı hataları yüzünden soundcheck yaparken şarkıcıdan bi ton fırça yediğim oyundur.

- keys (altyazı: anahtarlar)
    - bass (altyazı: altyapı)

zaten asabi, şımarık bi de ne anahtarı istiyo bu kodumun şarkıcısı diye düşünürken farkettim ki klavye sesini ayarla diyormuş, altyapı dediğinde hepten koptum neyse ki keskin bir zekam var da "you're master of sound johnny" madalyası aldım. (adım johnny değil bu arada sean)
  • altyazi hatalari ciddi ciddi yanli$ $ekilde yonlendiren oyun
    ses: "use n5 instead of n6" (n6 yerine n5'i kullan)
    altyazi: "n5 yerine n6'yi kullan"

ee buna bakarak oyunu oynayan hemen kaybetti, nasil i$?
  • http://www.nokia-game.com/…ents/first_walkthroughs/
    adresinde ilk walkthrough'lari olan oyun.

ama zaten 50 kere yapiktan sonra ezberleniyor...
  • oldukça güzel düşünülmüş, öncekilerden daha zevkli bir nokia game. fakat altyazıları keşke korsan vcd sektörünün eline vermeselerdi. daha güzel bir oyun olabilirdi o zaman.*
33 entry daha
hesabın var mı? giriş yap