• bu adam hiç bir şey yapmasa arada çıkıp diss atsa bile mekanın sahibidir. eski küfürlü dissleri bile efsane günümüzde ise küfürlü şarkının çok fazla yayınlanamayacağı düşünüleceğinden mekanın sahibini küfürsüz yapmıştır ve diss attığı kişileri küfürsüz sikmiştir. hiç bir rapçi yıllar sonra ortaya çıkıp piyasayı alt üst edip eski şarkılarını herkese tekrardan dinletemez. norm life bebeğim
  • bu adamın çıkarı geldiğinde , parası bittiğinde uğradığı mekanda herhangi bir sahipliği olmasını iddia etmesi iyi rap dinleyicilerinin hepsini güldürür :). hiç bi sik değildir kendisi prim yapabileceğini gördüğü anda yine piyasaya çıktı . freestyle yapamayan , flowdan rhymedan bihaber velet kitleye sahip bi adamdir kendisi sadece. sarkiya gelince norm un savunduğu şeyler doğru bi lafım yok fakat savunacak son kisilerdendir piyasadaki çünkü o kadar emek verip emeği pic olan tonlarca rapçi var onlar da tepkililer bu duruma ama norm gibi seslerini duyan olmadı . son albümünde pop- rap yapıp aşk lirikleri yazan adam rapin neferi olduğundan bahsetmesin hiç komik oluyor :)
  • ekşi yazarıdır.
  • attığı diss'leri, parcanın ilk bölümünün tamamen ironi olduğunu anlamayanların sacma yorumlar yaptığı son parçası mekanın sahibi ile fişek gibi geri dönen rapçidir.

şarkıdaki dizeleri tek tek açıklamayacağım. kelime kelime açıklayan videolar, paylaşımlar var internette. bok atacağınıza önce aramaya inanın.
  • norm ender : ben rapin peygamberiyim
    ceza: ben öyle bir peygamber gönderdiğimi hatırlamıyorum. (bkz: rap god)

şimdiki ününe kendi bile şaşırıyordur rapçi bozuntusu.
  • kendince bişeyler yapan insanlara sataşan rapçi. bir nevi modern zamanların emekli albayı. şaka bi yana son şarkısı eğlenceli. sevdim. ama yetmez. güzel ideolojilerle dolu şarkılar yapmasını bekliyorum. insanlıktan yolsuzluklardan haksızlıklardan falan bahsetsin. ne o öyle çoluk çombalağa sarmak.
  • killa hakanla beraber çizgisini hiç bozmayan iki türk rapçiden birisidir.
  • rapçi
  • parası bitmiş bir popüler kültür mezesi
  • bana türkçe rapi sevdiren, bi duruşu olan, yakışıklı ve sempatik müzisyen.

kendisini sevmeyebilirsiniz bunun yegane nedeni zevksiz olmanız olabilir, herkes iyi müzikten anlamak zorunda değil tabi de kıyaslamalara bakıyorum, sago ve cezayı anlarım da killa derken? çok ilginç ve komik gerçekten. halbuki ilkokul 1. sınıf matematik dersi, toplamada ilk kural neydi? elmalar ve armutlar alt alta toplanamıyordu. çok ayıp, sizi esefle kınadım gençlik.

insanı ergen gibi entry girmek zorunda bıraktığınız için de sizi hiç affetmeyeceğimi ayrıca belirtmek istemekteyim.

he bir de son olarak (bkz: normlifebebeğim)
hesabın var mı? giriş yap