• yazarlara spam mesaj gönderen bir çaylak hesabı. entrysi falan da yok. çaylaklara mesajlaşma açılınca zekinin biri spam yapmak için açmış hesabı hemen.
  • illa çaylaklara mesajı kapattıracaksınız ha. insanların ihtiyaçları oluyor, gerçekten makale isteyen, arayan ya da ulaşmak isteyen oluyor. böyleleri yüzünden birçok insan kapatacak mesaj özelliğini.

edit: yine geldi bu arkadaş.
  • meşazını aldığım spamcı çaylak.

zamanında dedik kardeşim. çaylaklara mesajlaşmayı açın ama günlük belli bir sınır getirin dedik.

dedik dedik inanmadınız bak ne oldu şimdi.
  • çözümü basit olan saçmalık.

-10 entry'sini tamamlamamış olan çaylaklar, yazarlara mesaj atamaz olsun.

-5'ten fazla birebir aynı mesajı aynı ya da farklı kişilere gönderen hesap uçurulsun.

vs. vs. neyse...
  • birden fazla hesapla spamlemeye başlamıştır, birini engelleyince diğerinden devam ediyor. çaylaklara kapatmak istemiyorum mesajları ama bu gidişin sonu hayır değil...
  • numaradotmeofficial nickiyle sahnelere geri dönmüş efsane.

ben engelledikçe yeni nickle mesaj atıyor. güzel script.
  • şimdiye kadar bir tane çaylaktan mesaj aldım bu da bu reklamcı pezevenk çıktı. yazdık bunları zamanında siz bunu açıyorsunuz ama bir şikayet mekanizması geliştirmezseniz çok spam olur dedik. aynı akp gibisiniz amk yalap şap alt yapısız iş yapıyorsunuz. dostlar alışverişte görsün yeter ki.
  • ben boyle dm'den yurume gormedim arkadas ayiptir.

(bkz: numarameofficial ucurulsun kampanyasi)
  • yaklasik 4 saattir de spam yapmaya devam etmekte.

meltem banko'ya vekalet versek coktan isi bitirmisti, bizim durumcu avukat uyuyor.
  • bana eski günlerimi hatırlatmış çaylak hesabı. ekşi sözlük relay chat'e doğru yol alıyoruz hayırlısıyla.
hesabın var mı? giriş yap