• bu nasil birinci olmus onca spermin arasindan anlamiyorum ben. geride biraktiklarini dusunmek bile istemiyorum.
  • anne babasının programa gelmemiş olmasına şaşırmamak gerekir.
  • evlat olsa sevilmez bir insan. onun iticiliği gücünde bir kimse daha yoktur muhtemelen. oynuyorsa bir derece de, oynamıyorsa durumu vahim. acilen bir psikologa görünmesi lazım.
  • kansere çare bulsam hakkımda bu kadar entry girilmezdi
  • üşenmedim, oturdum 6 dakika 40 saniyelik videoyu seyrettim.

başlarda sempatik ve samimi gelen "sen" hitabı bir süre sonra aymazlığa vardığı için gerçekten saygısızlık boyutlarına ulaşıyor ve hatta aşıyor. hele goygoycu seyirciden gelen alkış sonrası seyirciye kaba tabiri ile götünü dönmesi zaten savunulacak bir şey bırakmıyor nur kızımızda.

ama memleketin yarısı böylesini seviyor ne yazık ki... toplumda atar yapan, artizlik yapan, pervasız davranan candan ve samimi sanılıyor ama böyle olmaması lazım. doğrusu bu değil. bu ve benzeri davranışı savunabilecek tek kafa yapısı ergen kafa yapısıdır.

bir de burada okuduklarımın arasında çok fanatik bir şekilde bu kızı savunanları gördüm. ilginç gerçekten. hani sanki ajdar'ın sesi bülent ersoy'dan kuvvetli olsa, ya da ne bileyim duyduğunuz en iyi yorumu o yorumluyor olsa hepiniz dinleyeceksiniz, tüm albümlerini alacaksınız, posterlerini asacaksınız her yere. yarışma ses yarışması da olsa, sesi çok beğenilmiş de olsa takım içinde böyle saygısız birisinin bulunmasını istemeyen jüriyi de haksız bulmuyorum. çişim geldi dedi diye neredeyse televizyonlardan afaroz edilen bir tarkan örneği var geçmişimizde. huysuz virjin değilsin milleti eğlendirmek değil işin.

acun ılıcalı çok saygıdeğer midir? aldığı rating ve kazandığı paraya bakılırsa bu adam başarılı bir adam, ali ağaoğlu'nun farklı sektördeki kopyası. büyük ve çalışkan bir ekibin başı ve kapak yüzü. yaptığı işlerin doğrulukları, samimiyetsiz olduğu tarafları tartışılır ama sonuçta onun programının karşısına gelen her program/dizi bir şekilde rating konusunda ya çok zorlanıyor ya da yayından kaldırılıyor yani adam cayır cayır izleniyor ve elinden tuttuğu yanında olan insanlar da bir şekilde popülerliğini yitirmiyor. türkiye'de yapılmayan yapılması da bu adam olmasa düşünülmeyecek işler yaptı. var mısın yok musun, survivor, benimle dans eder misin, yetenek sizsiniz türkiye, buzda dans... bu biz beğensek de beğenmesek de başarıdır çünkü biz izlesek de izlemesek de bu adamın programlarını izleyen bir çoğunluk olduğu hem günlük konuşmalarda hem de rating skorlarında görünüyor.

programı izlemedim bir kaç entry'de vtr'nin fıldır fıldır program boyunca döndürüldüğünden bahsedilmiş. objektif bakıldığında acun başarılı görünse de; şahsi görüşüm bir kızın saygısızlığı karşısında onu sadece yarışma seyircileri değil izleyen bilmem kaç milyon insan önünde rencide edilişini rating malzemesi yapması kızın saygısızlığından evla değil. normal yayın akışı içerisinde verip geçilmişse bu izlediğim video çok lafım yok ama "bakın birazdan saygısız bir yarışmacıyı yerin dibine sokacaz, aaaaaııızzzzz sooooonraaaaaa" videoları döndüyse 200 dakikalık program boyunca o zaman acun ılıcalı terbiyesizin daniskasıdır.

http://tvarsivi.com/?e=75052
  • yemin ederim izlerken annesi babası adına utandım. böyle çocuğum olsa herhalde başka bir sıkıntım olmazdı dünyada. allah tek dert vermiş tam vermiş derdim.
  • annelerin ''aman şu kızdan uzak durun , şunla oynamayın'' diyeceği tipte bir kız. jürinin ve acunun tepkisi gayet yerindeydi. kızın zaten yüzünün mimiklerinden, elinin kolunun kontrolsüz hareketlerinden, devamlı sağa sola dönüp kafasını anlamsız sallamalarından acunun dediği gibi bir davranış bozukluğu olduğu apaçık belli. canlı yayınlarda herzaman sorun yaratacak, patlamaya hazır bomba insanlardan.
    ''reyting uğruna harcanıyor'' denilmiş ama böyle marjinal tipleri türk halkı sevmez, en fazla 1-2 izler, sonra korkar, itici bulur, izlemez.
    şimdi bu kız sosyal çevresinde bugün nasıl muamele görüyordur, merak etmiyor değilim.
  • buyuk konusmaktan hep kacmam gerektigini yasadiklarimdan da cok iyi bilmeme ragmen sunu soyleyeyim boyle kizim olursa agzina corap sokar odasina kilitlerim la. bu nasi simariklik nasil giciklik?
  • itici ve saygısızca davranmayı alışkanlık haline getirmiş yarışma figürüdür. daha önce de olayı tekrarlamasından yola çıkarak söylüyorum ki, egosuna yenilen, kontrolsüz davranan dolayısıyla sevimsiz olan bu yarışmacı kızımızın en büyük handikabı şu ki; kendini bu kadar üstlerde ve eleştirilemez görüyorsan, oralarda işin ne?! onaylamadığın bir yere dahil olmayı seçiyorsan, orasının kurallarını da kabullenmiş oluyorsun, aslında. hem marjinal davranayım, hem de nimetlerinden yararlanayım deyip akan bir şeyi sekteye uğratıyorsan, öyle bir özgürlük yok, derim ben de sana.hem pastam dursun, hem karnım doysun diyemiyoruz maalesef... iki yüzlülük medyada üst düzeyde yaşanıyor, zaten. bu iki yüzlülüğü kabul edenler andy warhol öngörüsünü pratikte gerçekleştiriyor. zira televizyonlar da buna mahkum. onca saat yayındalar, ne izletecekler seyirciye. birkaç skandal, birkaç ibretlik olay, suya sabuna dokunmayan, uyandırmayan program, bir dolu sanat yerine geçen sanatımsı ürünler silsilesi. müzik, dizi, izdivaç programları, yarışmalar. bin bir umutla gelen insanların onurlarını, psikolojilerini düşünmeksizin, onca hayal pazarla, sonra rating uğruna onları harca. çok adaletsiz. eski yarışmacılardan ölenlerin bile olması gariptir ki bu gidişi sorgulatmaya yetmedi. bu kadar mı gözler döndü. yazık!
hesabın var mı? giriş yap