• masum dizisinde yeminle gerçek hayattan bir ev hanımı bulup getirmişler gibi oynayan oyuncu. cidden iyi oyunculuk denerek açıklanamaz gösterdiği performans ağzım açık izledim sahnelerini.
  • (bkz: masum) dizisinde hayat verdiği anne nermin bayrakçı karakteriyle bana kafayı yedirten oyuncu. doğal ortamından alınıp dizi setine bırakılmışçasına gerçekçi bir performans sergiliyor. böylesine gıcık, itici, hayat enerjisi sömüren bir karakter görmedim daha önce. kötüyü öylesine başarılı oynuyor ki kendisinin normalde iyi bir insan olduğuna zerre kadar inanmıyorum. normalde iyiyken dizide bu kadar gerçek kötü olabiliyorsa dünyanın en büyük ödülleri kendisine takdim edilmeli. bu karakteri canlandırması için nur sürer'i seçen cast'çı ise apayrı bir ödülü hak ediyor.
  • katıldığı bir söyleşi için; https://www.youtube.com/watch?v=kr-2eocwfzm
  • gerçek sanatçı, yaşayan efsane.

(bkz: uçurtmayı vurmasınlar)
    (bkz: dönüş)
    (bkz: derman)

sırf şu üç filmi bile günümüzde kendini sanatçı sanan şımarıkların kariyerini katlar.
  • çukur adlı dizide bir anneyi canlandırmaktadır ki, sanırım oğlu kan davası güdüyor, bu kadar role nasıl girdin be ablacığım. efsane oyuncu, uçurtmayı vurmasınların inci si.
  • çukur denen çöplüğe düşmüştür. bu tipler böyledir işte, insanlık, onur, solculuk vs... derler sonra böyle saçma sapan şiddet ve cinsiyetçiliğin diz boyu olduğu dizilerde oynamaktan kaçınmazlar. ablacım ha kurtlar vadisinde oynamışsın ha çukurda.
  • overrated'in göbek adı olan oyuncu. fazlaca abartılmaktadır kendileri.
    edit: sözlerimi geri alıyorum kendileri overrated falan değildir.
  • ucurtmayi vurmasinlar'da bayagi cool gelmisti
  • çocukluk aşkımdı hayat verdiği inci karakteri.
  • masum dizisindeki performansı o kadar büyüleyici ve sahici ki izlerken dehşete kapılabilirsiniz.

her bölümde buz kestiren bakışlarını mı söyleyeyim, mimiksiz haliyle rolü doğrudan aktarışını mı anlatayım? iyisi mi bir de siz izleyin.

(bkz: sanat nedir?)

(bkz: sanatçı kime denir?)
hesabın var mı? giriş yap