• "yuvarlak bizi bozar"lı reklamlarıyla, kendinden iğrendiren çaycı. tebrikler.
  • şevket çoruh'lu homofobik reklamıyla bağzılarının gönlünde taht kuracağı kesin çay firması.
    (bkz: delikanlılık)
    (bkz: bu değil)
  • türkiye'nin önde gelen çay şirketlerinden ofçay, abd'lilere satıldı. rekabet kurulu, ofçay'ın hisselerinin abd'li jacobs tarafından devralınmasıyla ilgili anlaşmaya onay verdi.

ofçay'ın hisselerinin abd'li jacobs tarafından devralınmasıyla ilgili anlaşmaya rekabet kurulu onay verdi. yapılan açıklamada, ofçay hisselerinin tamamının devralınması ve jacobs douwe egberts tr gıda ve ticaret a.ş.'nin hisselerinin belli oranının da kasap ailesi'ne devredilmesi işlemine izin verildiği belirtildi.

türkiye'de jacobs markaları ile bilinen jde, kahve sektöründe 265 yıllık geçmişe sahip bir uluslararası şirket olarak biliniyor.

ofçay ise 1985 yılındaki kuruluşundan beri türk çay sektöründe faaliyet gösteriyor.
  • çay demleme işini anneye ve elbette kadına atfeden son reklamı ile bakış açısını fevkalade yansıtan çay markası.

çayı erkekler de demler ve çok da güzel demler böyle birtakım işleri kadına atfetmeyin artik tatlım valla yeter.
  • şevket coruh'un aşkitom dedigi reklama sahip çay markası.
    (bkz: işte onu yapmayacaktın)
  • jacobs'a satılıyormuş. yabancı ve gayri milli... satın bakalım...
  • bitki çayı içmekten keyif alan birisi olarak az önce karışık bitki çayını denedim. alırken aslında içeriğine bakmamıştım. portakal ve çileği görünce denemek istedim. kuşburnunu farketmemişim bile. bence kokusundan ötürü kuşburnu oraleti içiyormuşsunuz gibi geliyor. ama tadında bir şeyler eksik. şekerli içecek tüketmesem de lezzet açısından bir şey eksik kalmış. ben olsam kuşburnu yerine hibisküs kullanırdım. aromatik olarak bana kalırsa tadı sınıfta kalmış.
  • abd li şirket jacobs'a satılan büyük çay fabrikamız
  • çay üreticisinin paralarını zamanında ödemediği gibi dalga geçen muhasebecilerle dolu fabrikalara sahip leş firma.
  • homofobik reklamı cok rahatsız edici çay. kim yazmış, kim onaylamış, kim yönetmiş ve kim oynamışsa sike sürecek akılları olmadıklarından dolayı kendilerini tebrik ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap