• ekrem başkan sağolsun...

su ucuzladı
    akbil ucuzladı
    milli bayramlarda bedava ulaşım

bu daha başlangıç, 23 haziran’dan sonra asıl show başlıyor ....
  • am/pulün oğlu bunu beğendi.
  • istanbul belediye başkanı ekrem imamoğlu'nun seçim vaatlerinden biri olan öğrenci akbil'inin 50 tl olması bugün belediye toplantısında gündeme geldi. imamoğlu'nun teklifine karşı ak partililer 17 yıl sonra ilk defa akbilin 40 tl olmasını teklif ettiler. eski chp milletvekili barış yarkadaş sosyal medya hesabından, "demek ki; 40 tl'ye de taşınabilirmiş öğrenciler... peki o halde her ay 45 tl fazladan parayı niye aldınız yıllardır?" ifadeleriyle ak partili üyelerin teklifini eleştirdi.

ilgili haber linki
  • saka maka asgari ucreti 2 bin tl uzerine cikarttiran da cehepe idi.
    aynen devam :)
  • sırf şu açıklamadan dolayı bile "normal bir ülkede" akp nin oy kaybetmesi lazım.
    https://www.youtube.com/watch?v=rkm59ow7ubc
    ama tabii ki burası yeni türkiye..
  • ben neden bursa'da 100 lira ödüyorum öyleyse arkadaşım? ben insan değil miyim?
  • ulan imamoğlu’nun vaatlerini bile çalmaya başladılar. şimdi millete, sanki kendileri yapmış gibi servis edecekler yandaş medyaları ile.

bankamatik memurları da bunu ayakta alkışlayacak *
  • uzun zamandır duyduğum en güzel haber. ben lisansta öğrenci iken 2007de başladım 60lira idi. düşünün ki nasıl çılgın bir indirim olmuş. ak parti il meclis üyesi sunmuş sanırım ve tüm partiler de kabul etmiş. hepsine tesekkürler...
  • ekrem imamoğlu başkanlık koltuğuna oturmadan da icraat yapabiliyor. çok ilginç lan!
hesabın var mı? giriş yap