• bu da böyle bir akıl amk işte

(#74173208) sen öğrenim aldın, o öğrenimle ot içtin, eve karı attın! bak bak aq çomarına bak üniversite hayatı boyunca onun bunun kıçına başına bakıp evde 31 çeken ibneye bak hele... ha ama
    çomar olmak da bunu gerektirir, yazık.

sosyal devlet nedir, parasız eğitim neye denir ne bilecek, bunları istemeye bile kafasının basmaması normal, anlama kafanın basmaması derken aklına gelmez, haklı zira böyle şeyler nedir ne bilecek.

büyük ihtimalle 23-25 yaşında olsa ilk okuldan beri bu hükümetten başka bi bok görmediğin için sorgulama yetisi falan da kaybolmuş, merak edip devletin görevleri nelerdir ona da bakmamış, burda ebleh ebleh konuşuyor.

buna uzun uzun parasız eğitimi, bir devletin oç mehmet cengiz’den 900 milyon tl vergi borcu silerken, kendi vatandaşı olan öğrencinin okuması için cebine koyduğu üç kuruş öğrenimi neden almaması gerektiğini anlatırım ama beyni belli ki bunları çözmek yerine, klasik çomar mantığı,
    “ben almadım geri ödememek için, sen aldın ot içtin karıyla yedin o zaman geri öde” diye tam bir müslüman kafası ile adamı yaftalamayı seçiyor...

nerden biliyorsun lan ot içtiğini ?
    ne biliyorsun anası babası çalışıyor mu?
    hayatta mı?
    o paraya belki de senin ihtiyacın olmayandan daha çok vardı?
    belki hayatını idame ettirmesi için lazımdı?
    allah’a kitaba inanıyorsunuz he ? sizin inanadığınız dini sikiyim amk , at çamuru, at iftirayı, sonra dön götünü git!kaldı ki ot içiyordu la, karıyla kızla yedi amk, içki içti! kime ne evliyasını siktiğimin çomarları!
    insan lan bu insan. verdikleri 3 kuruşu da nasıl harcayacağını mı sorgulayacak amk sanki binlerce tl veriyor ayda...
    insan dediğin kurulu makina değil, oku yemek ye uyu okula git sınava git tekrar başa dön! insan en genç en eğlenceli yıllarını 350 tl aldı devletten diye sizin gibi moron olarak mı geçirmeli amk çomarları sizi!
    asıl bu entryi favlayın 350 adet sığır, ben asıl o sığırlara baktıkça bu sözlükten tiksiniyorum amk bunun gibileri basıp engelliyorum zaten de, 350 adet malı bir bir nasıl engelleyeyim...
hesabın var mı? giriş yap