• kendisini (bkz: the funhouse massacre) filmini izlerken (bkz: matt angel) isimli oyuncuya benzettim.
  • yine yaz bitti
    biz göremeden güneşi
    bulutlara esir olduk
    kararıp gitti, yıllarım bilemeden neşeyi,
    büyük sandıklara koyduk

gelen olmadı yerine...
    kimse sormadı yüreğinde bu koca boşluk niye?
    ah.. inen olmadı daha derine
    ki ben yormadım ben bu rüyayı
    birgün bile gidebileceğine

yokluğunda yine yüz çevirdim aşka
    güz geçirdim onca yaprağım sarardı soldu
    sonbaharın sonunda bahar yok artık
    yağmuru vurunca derde dert oldu
    rüzgarı vurunca derbeder oldum
  • sesinin güzel olduğuna, hadi onu geçelim, güzel şarkı sözü yazdığına nasıl inandırıldı, hayret verici. hep aynı tarzda, mıy mıy şarkı söylemesi katlanılmaz derecede.
  • çok güzel hareketler'i izlerken en çok güldüğüm oyunculardan biriydi kendisi. hem oyunculuğu hem skeç yazarlığıyla bence mutfaktaki en iyiler arasındaydı. ama gel gör ki çghb bitti bu çocuğun komiliği de bitti. 3 adam projesindeki diğer iki kişi gibi. malesef geçmişteki amatör samimiyetle yapılmış işler yok. ve kendisini 3 adam programında espri yaparken çok görmüyorum. sanki kendisine komik, espritüel bir kisilikten daha çok biraz daha mesafeli, genç kızların sevgilisi modu yapışmış gibi son zamanlarda. bu da onu eskisi kadar canayakın olmaktan uzaklaştırıyor. kendisindeki yetenekle daha güzel işler çıkarabileceğini, daha güzel programlarda yer alabileceğini düşünüyorum açıkçası. bir de dişlerinde bir degişiklik var keşke hiç olmasaydı dedirten türden.
  • kendisini sıçarmışcasına acaip bi şekilde kasan biri oldu.
  • 3 adam programında boyunun 175 olduğunu söylemiş. boy mu attın? çghb zamanlarında boyun 168-169 idi. kendisi söylemişti hatta. o vakitlerde 25 ve üstü bir yaştaydı. saçlar gitmişti geri gelmiş. boy kısaydı uzamış. dişler yapılmış. hepsini anlayabiliyorum da boy olayı kafamı karıştırdı. 175 isen neden seninle dalga geçiliyor her zaman?
  • güzel sesli oyuncudur.
  • bu kadar kötü bir ses rengine sahip olduğu halde nasıl hala şarkı yapıyor anlamıyorum. bazen denk geliyorum sağda solda, cidden berbat yani. tahammül sınırları içinde bile değil. iyi bir insan olabilir, tanımam etmem ama müzik işlerinden uzak durması lazım. her eline gitar alan şarkı söyleyecek diye bir kural yok yani.
  • nasil ki her gitar calan sarkı söylememeliyse , her yorum yazanın yorumunu da dikkate almamak lazım . ses rengi fena degil ama yaptigi şarkılar kötü diyenlerin çoğu art niyetli kanımca 3 adamın en yetenekli olanıdır .
  • gereksiz bir sohret elde etmis bir sahistir.
    elbette guzel bir sesi var fakat arabesk girtlagiyla okumasindan midir bilmem ne sarkilari ne de sesi bana cekici gelmiyor.
    hareketlerini ve davranislarini plastik buldugum, biraz da icten pazarlikli gibi geliyor bana. kendi espiri canavariymis gibi ozguvenli bir sekilde espiri yapip yapanlari bazen elestirmesi veya yerli yersiz seyler soylemesi bana cok itici geliyor.
    bir de ilk entry'de bkm nin en yakisikli oyuncusu yazmis bir arkadas. uzun boylu uzun sacli bir emre vardi o zamanlar, polat'ti soyadi yanlis hatirlamiyorsam. o poposu yere yakin oguzhan dan cok daha yakisikliydi abicim. unvan bu beyimizde degil yani, unutmayalim unutturmayalim.
hesabın var mı? giriş yap