• alternatif müzik yapan, garip bir saç kesimine sahip kuzey kaliforniya’lı müzisyen. maalesef kendisi hakkında bilgi bulmak pek kolay olmadığı için nereli olduğundan tam emin olamıyorum.

6 şarkı barındaran alien boy ep’si 2018 yılında çıkmış. buradan klibi izlenebilir, alien boy

nedense bu yaz patlama yapacak gibi hissediyorum bu çocuk. dinlemesi gayet keyifli bir arkadaşımız.
  • ustteki yazar biraz gec olsa da hakli cikti.adam patladi vallahi.(bkz: hurt)(bkz: miracle man)
  • cash machine adli sarkisi ve klibi pek keyifli olan enteresan muzisyen.
  • uzun bir süre görünüşünden dolayı dinlemediğim dinledikten sonra da bırakamadığım alternatif pop sanatçısıdır. h3 podcastte dediğine göre üzerindeki montu çocukluğundan kalmaymış, hep aynısını giyiyormuş.
  • kariyerine son verdiğini açıklamış olsada müziği asla bırakmayacağını düşündüğüm sanatçıdır. hurt, cash machine ve bury me alive şarkıları çok değişik duygulara sokabiliyor dinleyiciyi. özellikle yeni albümünde 1993 ve introspective şarkılarında 2000'ler ortasından kalma emo vari sound'lar kullanmış ve şiirsel bir formatla beni etkilemiştir. son olarak youtube'ın babalarından h3h3productions kanalının yaratıcılarından hila klein'ın giyim markası olan teddy fresh'in yeni sezon ürünlerine modellik yapmış ve çılgın imajını kullanmaya devam ediceğini resmen kanıtlamıştır. (bkz: teddy fresh)
  • little big ile iştirakı: the internet
  • youtube kanalında milleti çıldırtmak suretiyle ürettiği -bence- reality show içerikleri eğlenceli olan, life goes on ile tanıdığım unorthodox kişilik.
  • canım karımın önerisiyle keşfettiğim miss you şarkısı bağımlılık yapmış müzisyendir.
  • 12 kasımda konser için istanbula geliyormuş.
  • little big ile düet yaptığı the internet şarkısı güzeldir.
hesabın var mı? giriş yap