• vardır herkesin böyle bir saati...

ölmek istediğiniz anlarda, hayal ettiğiniz intiharlarda hep bu saatlerde ölürsünüz. sizi derinden etkileyen müzik çaldığında yine bu saatlerde ölümü düşünürsünüz...
    ya da çok sevdiğiniz biri sizi üzdüğünde hani ölümünüzle birilerini cezâlandırmak istersiniz ya, -kendinizi öldürmüş olup hayallerde- arkanızdakilerin tepkilerini merak edersiniz ya hani, o saat de hep bu saattir.

benimki akşam saatleridir. hem, gündüz neden ölmek istesin ki insan?

https://youtu.be/ajqd15clhnm
  • türkçeyi katletmek istenen saat olmasa keşke........

ölünmek nedir arkadaş?
    bu kadar zor mu bu dil ?
  • 00.00.00
  • temiz iş yapması kaydıyla sabah saat tsg tarih saat grubu 04.04.20.. saat 4:00 civarı müsaitim.
  • öbür tarafta yükselen burcu etkiler mi acaba?
    zaten doğarken tercih yapamadığım için yarak kürek bir burca ve onun aynısı yükselene sahibim bari ölünce rahat edeyim.
  • 19.03 te ölmek isteyen tinerciler burda mı
  • bence keyfinize göre değil, uzaktaki akrabaların cenazenize yetişmesi için uygun bir saat ve gün düşünün. cuma akşama doğru fena değil sanki. h.sonu cenazesinde salt çoğunluk sağlanmış olur.
  • tamda şu sıralar. herkesin yatağa geçip tek seferde uyumasından sonra ki yalnızılığı bozan, akıl sesleri. belkide yüce rabbim ilk adımı benden bekliyordur gidipte bir mezar satın alayım
  • gece 2-3 sulari tam olmelik saat, tam gecenin ortasi, istedigimiz gibi istedigimiz saatte olemiyoruz belki evet ama boyle bir sey olsa bu saatte olmeyi tercih ederdim. uykuda.
  • saat 02:00 sularında ölmek istiyorum. sabaha kadar rahatsız eden olmaz en azından.
hesabın var mı? giriş yap