• acaip ucuk fiyatlari olan bir omega saat modeli.
    x-33 modeli 1800$ ile 3000$ arasinda degisen bir fiyat skalasina sahip.
  • (bkz: opel omega)
  • gereksizliğinin inatla arkasında durduğum bir ürün. defalarca başıma bela olduysa da*** adından dolayı haz etmediğim abiklik abidesi. hem speedmaster öyle olmaz böyle olur: heidelberg speedmaster.
  • aya çıkan ilk saat.

"first watch worn on the moon"
  • professional modelindeki -flight qualified by nasa for all manned space missions- ibaresiyle beni benden alan,
    400.000 km yüksekliğe çıkabilmesine karşın suyun 2 m altında nem kapan rhodium parçası.
  • omega speedmaster professional modelinin kendi sınıfındaki iwc, breitling ve tag heuer modelleriyle ayrıntılı karşılaştırması için http://forum.saatforumu.com/…wtopic.php?f=13&t=2502
  • video incelemesi icin: omega speedmaster professional
  • 2. eli de çok tutulan saat modeli. sıfırı satılırken muhtelif yurtdışı mağazalarda 2000-2400$ arası değişen 3510.50 reduced modeli 5-10 yaşında dolayısıyla kozmetik sorunları olmasına rağmen ebayde 1300-1500$ arasında alıcı bulabiliyor. gerçekten enteresan. 1000-1100 dolara temiz birtane bir türlü kapatamadım bunlardan.
  • buzz aldrin ve neil armstrong'un aya çıktıklarında kollarına taktıkları saat!
    başka sorum yok sayın yargıç. böyle bi saat işte.

arka kapağında "flight qualified by nasa for all manned space missions" ve "the first watch worn on the moon" yazar ki, astronotluk hayali olan büyük çocuklar, jules verne ile aya yolculuk severler hasta olur, hayalleri bileklerinde taşırlar.
  • nato kayışın en çok yakıştığı saat.

saatte zirve yapayım, ömrümün geri kalanında zaman/saat problemi yaşamayayım diyerekten bir tane 3513.50 modelini aldım. saat beni gollum , kendini kiymetlimiss yaptı. pişman değilim.

ay'a giden saat karizması malum. uzaya giden onlarca saat markası varken ay'a giden tektir efendim. şimdi gözlerini mars görevine diktikleri de malum. insanlı mars görevinde astronot kolunda olacaklardır. hatta birkaç modelinde direk mars görevi göndermesi de var.

ay görevi dayanıklılık ve sağlamlık açısından iyi bir reklam olsa bile o astronotların kolundaki saatin kurmalı ve camının plastik olduğunu da not düşelim.
hesabın var mı? giriş yap