şükela:  tümü | bugün
  • 19 mayıs'ta piyasalara sunulacak yeni linkin park albümü. itunes üzerinden ön siparişi açılmış.

parçalar:

1.nobody can save me - by linkin park
    2.good goodbye - by linkin park
    3.talking to myself - by linkin park
    4.battle symphony by linkin park
    5.ınvisible - by linkin park
    6.heavy - by linkin park
    7.sorry for now- by linkin park
    8.halfway right - by linkin park
    9.one more light by linkin park
    10.sharp edges - by linkin park
  • spotify'a düşmüş olan, linkin park'ın en son albümü. başlık sahibine ek olarak, parça bilgilerini detaylı vereyim:

1. nobody can save me - [3:45]
    2. good goodbye (feat. pusha t and stormzy) - [3:31]
    3. talking to myself - [3:51]
    4. battle symphony - [3:36]
    5. invisible - [3:34]
    6. heavy (feat. kiiara) - [2:49]
    7. sorry for now - [3:23]
    8. halfway right - [3:37]
    9. one more light - [4:15]
    10. sharp edges - [2:58]
  • bugün itibariyle spotify üzerinden dinleyebileceğimiz yeni linkin park albümü.

hybrid theory ve meteora gibi albümlerinden sonra grubun gelişimini pek takip ettiğim söylenemez. bu iki albüm benim için grubun zirvesiydi ama gördüğüm kadarıyla zaman içinde tarzlarında keskin değişiklikler olmuş. bu albüm için one direction ile beraber mi çalışmışlar acaba diye düşünmeden edemedim. tabi hala one direction diye bir grup varsa.

hybrid theory ve meteora gibi albümlerin tadını tekrar alamayacağını ve o tarz bir iş çıkartamayacaklarını biliyorum fakat bu ne ya!? bu ne? deneysel takılıyor olabilirler de bir grup kendi eksenini nasıl bu derece berbat eder. mtv, dream tv gibi kanallarda rastgele çıkan pop şarkılarından bir farkı kalmamış. her yerde duyabileceğim tarzdan bir pop albümü çıkartmışlar. hiçbir karakteristik özelliği yok albümün. coldplay'de pop müzik yapıyor fakat onlar bile bu kadar kötü değil. win some, lose some mottosunu uygulamışlar resmen.

ya da ben fazla distortion hastasıyım, bilemedim.
  • linkin park'ın bugün çıkan albümü. albümü duyduğunuzda bunun kesinlikle linkin park'a ait olduğunu düşünmüyorsunuz. daha çok indie tarzı, hatta pop tarzına kaymıştır grup bu albümle. he güzel midir, linkin park'ın efsane hybrid theory gibi bir albümün yanında ismi bile geçmeyecektir ama linkin park işte. dinletiyor bir şekilde. bu albüm tam olarak deniz kenarında gece ateş yakıp dinlenecek bir albüm olmuş, tek özelliği bu.
  • kesinlikle pop albümü. albüme ismini veren şarkıyı da romantik şarkıların prensi baha yazmadıysa ben de bir şey bilmiyorum. albüm kapağı bile pop lan. pop kötüdür diye demiyorum ama linkin park'ın pop yapmasını istemiyorum. amınıza koyayım sizin. gençliğimi her albüm çıkışınızda arıyorum, hepsi hayal kırıklığı ibneler.
  • kesinlikle vasat altı bir pop albümü. eskiden saçma sapan şarkılarını bize deneysel diye yediriyordu linkin park şimdi işi iyice yüzsüzlüğe vurmuş dümdüz bir pop albümü yapmış. sözler de cıvık cıvık. pazar neşemi kaçırdınız lan.
  • 2017 yılının ergenlik oranı en yüksek albümü.
  • spotify üzerinden yayınlanmış olan linkin park'ın en son albümü.

parçaları dinlediğinizde albümü çıkaranların linkin park olduğuna inanmayıp bir kaç kez daha bakmanıza neden olacak albüm. hatta harf harf kontrol edip çin malı bir linkin park mı çıktı da albümler karıştı dememe neden olmuş abuk subuk linkin park ismine yakışmayan dandik bir albüm. nerde o faint söyleyen grup nerde bu ne idiği belirsiz grup.
  • yorumlar yüzünden dinlemeye cesaret edemediğim albümdür.
  • chester'ın sesinden pop müzik dinlemek isteyenler için güzel bir albüm. ha "chester nire pop nire lan" diyenler için hayal kırıklığı ile dolu.