• benimdir bu.
    kişisel hayatla tamamiyle bağlantısını olduğunu düşündüğüm bir şeydir online oyunlarda rol seçmek. egoist ve bencil arkadaşlarım hep carry oynamayı tercih ederler. benim gibi aşk ve şefkat dolu insanlar supportları tercih ediyorlar.
    gezmeyi ve eğlenmeyi sevdiğim başıboş zamanlarda ise roaming oynarım.
    online oyunlar gerçekliği yansımasıdır kesinlikle. carrylerin kastıktan sonra yüzüne bakmaması,oyunu ben kazandım havasına girmesi bile onların karakteristik özelliklerindendir.
    support evin annesidir,gizli kahramandır. her şeyi çekip çeviren ancak adı sanı en az duyulandır.
    supportluk candır, cristal maiden ise apayrı bir candır.
  • düşük sıralamalı oyuncularla oynuyorsanız ne yazık ki support olmak bir işe yaramaz. sonuç olarak sadece "destek" bir rol.

oyunu gerçekten bilen insanlarla oynarken support rol seçildiğinde ise oyunu yöneten kişi olmanın paha biçilmez tadına varırsınız.
  • entri girmeden önce morgana'nın q'suna yakalandığınız ân'ı hatırlayın
  • "gm bey bu pezevenk bana küfretti" muhabbetinin muhatabı olmaktır.
    (bkz: ultima online)
  • hic bir sey anlamadigim eylemdir.

yani boyle konudaki yazılardan zerre bisey anlamiyorum, sanki çince imişler gibi geliyor.

yok heal ver, yok buff at vs...

benzerini de forexcilerin konularinda da yasiyorum :)

edit: konunun supportcu konusu oldugu cok belli,
    hemen destek oldular neyin ne olduğunu mesajlarla anlattilar sağolsunlar.
  • benim bu. sanırım gerçek hayattaki kişiliğim oyunlara da yansımış. değerin uzun vadede anlaşılır ve kalıcıdır.

türklerle niye online oyun oynanmıyor. çünkü takım olarak oyun oynayamıyorlar.
    sen support karakteri ezik olarak görürsen, kusura bakma ama takım olarak kaybetmeye mahkumsun.

all for the greater good.
  • çoğu zaman bencil yavşakların arkasını toplamaktır.

love your support

love your support 2
  • en sonunda isyan edip battle priest'e dönülecektir.
  • dota 2 de carry kadar önemli pozisyondur. eğer takımda iyi bir support yoksa carry kasamaz ve oyun kazanılamaz. genelde angarya iş olarak görülür ve herkes kahraman olmak için carry oynar ve maç sonunda mvp benim der. asıl takımın arkasındaki görünmez kahraman supporttur. kimse ward dikmezse, pull yapmazsa ve ya ne bileyim healing item yapmazsa oyun otomatikman gg dir :) support dediğin adam yemez, yedirir gerekirse carry kassın diye. hatta carry ölmesin diye kendini feda eder kombatlarda. kaçış itemini carry'e basar o kaçsın diye. ama bazı yavşak carryler ward yoktu yenildik der o zaman delirirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap