• elinden telefon düşmeyen, pozitif enerjisi hiç tükenmeden sürekli bıcır bıcır iş bağlayan, adam ayarlayan geleceğin parlak iş kadını, organizatörü. ayrıyetten sister bacımdır. the vagrant kişisine de buradan gözdağı vermek ister, selam ederim.
  • kilometrelerce ötedeki bir kokuyu duyabilmek için gecenin karanlığının içinde sizi hayallerle dolu uğraşlara sürükleyen bir düş makinesidir. burunda tütmek bu mu olsa gerek acaba, pantene de çare olamıyor zaten artık.
  • içindeki ejderha kurban isteyen..
  • söylediği bir şey gri bir sokağı dönerken peşinize takıldığında kendinizi tutamayıp kahkahalar atmanızı sağlayandır.

insanlar size deli gözüyle bakabilir, kafalarını çevirip "bana mı gülüyo lan bu lavuk" cümlesinden güç alan düşüncelere kapılabilirler. hatta bir atm'nin önünde "para yatıran" bir adam bile dönüp size "tip tip" bakabilir. problem değildir.

hiç problem değildir*.
  • böylesine naif tanımlarla bezenmiş olsa da aslında sadece bir yemek canavarıdır, hem yer hem de süper muhabbet eder, hala gönlümüze göre bi açık büfe bulamadık, bulsak muhtemelen dünya gerçek dehşeiti tanımış olacak.

diğer yandan da zevklerimiz ve renklerimiz de pek uyuşuyor sanıyorum ki, ben öyle çıkarımlara ulaştım kendimce...
  • istese atom mühendisi bile olabilirdi kendisini tanıdığım süre boyunca.
  • bir aynanın karşısında durduğu halde, ki arkasından güneş vurmaktadır, gözlerinizin içine bakıp bir gülümsemesiyle sizi yıllar sonrasına götürebilen tatlı şeydir. sonra utanmadan, hiçbir şey olmamış gibi sizi o anın içine hapsedip comfortable bir melodinin kucağına bırakıverir.

ağzı biraz bozuktur, o kadar*.
  • sıradan ve aslında bir özelliği olmayan kelimeleri hiç eğip bükmeden özel ve eğlenceli hale getiren...

bu sayede yalnızca ikinizin ortak olduğu kelimeler ve cümleler hediye eder dağarcığınıza. ne bir krem markası eski anlamına sığabilir ne de bir dergi ismi eski ciddiyetini koruyabilir.

kendi topraklarını kendi dokunuşlarıyla yaratıverir işte... çünkü onun* dünyasında, onun* lehçesinde, neutrogena karşındakine tutuşturulan bir avuç kahkaha demektir artık.
  • -optimuuuum bak benim laptop fotograf cekiyo gel deniyelim
    -deniyelim defneturac'im
    (optimum monitorde kendini gorur)
    -ay! dur cekme! bu ne boyle be! olmaz !ay naapsak? dur! ocu gibiyim.. hah buldum! hemen fularimi takiciiim
    -....

cok elegandir... rahibeler buyuttu ya bunu ondan boyle...valla onlar buyuttu... bizim gibi sokakta buyumedi...

cok seviyorum hep de sevicem ya!
  • hayat arkadaşı ile birlikte özlemiş olduğum kişidir.
    birbirimize laf sokmayalı nice oldu, heyhat!

(bkz: best regards)
hesabın var mı? giriş yap