• birçok kurtlar vadisi karakteri gibi erken denebilecek yaşta(62) vefat eden oyuncu.

59 yaş, nihat nikerel(seyfo dayı)
    62 yaş, haldun boysal(tombalacı mehmet)
    67 yaş, istemi betil(laz ziya)
    67 yaş, sönmez atasoy(halo dayı)
    68 yaş, tarık ünlüoğlu(testere necmi)
    69 yaş, baykal saran(hüsrev ağa)

allah hepsine gani gani rahmet eylesin.
  • allah rahmet eylesin. ailesine ve sevenlerine sabır dilerim.

deve tuncay gibi bir neslin unutmayacağı bir karaktere imza attı.
  • kurtar vadisi'ni izlerken bir gün gümrükçü olacağımı bilmiyordum. ama kafama ilk gümrük - ithalat - ihracat terimlerini sokan adamdı kendisi. lisedeydim. üniversite hazırlık zamanları. ne okusam falan diyorum. sonra dedim ben bu işi yapayım. karizmatik gelmişti ne bileyim. aşırı da kurtlar vadisi fanatiği bir tipim zaten o zaman, deve tuncay da çok sevdiğim bir karakter..

sonra dış ticaret okuyayım dedim. sonra erkeklere has bilinen bir mesleğe kadın olarak dalış yapayım dedim gümrük müşavir yardımcısı oldum vs derken 14 yıllık gümrükçü oldum. kendisinin oynadığı karakterin kariyerimde ciddi etkisi vardır, ölümü üzdü. allah rahmet eğlesin.
  • allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. pis mikropları ve çapsızları sevmezdi rahmetli. güzel hatırlanacak insan.
  • ferit şahenk'i oynasa sırıtmaz.
  • kalp krizinden dolayı vefat etmiş. allah rahmet eylesin. mekanı cennet olsun

https://twitter.com/…goz/status/1540792365710905349
  • sen kimseye inanma!
    hala 2004deyiz hala güçlüyüz hala güzeliz
  • kurtlar vadisi orijinal kadrosundan biri öldüğünde 97 bölümü baştan izlerim bu sefer de osman abim için izleyeceğim.

"kıldan ince kılıçtan keskinmiş diyorlar."
    mekanın cennet olsun güzel insan.
  • kendisini kaybetmişiz ailesinin başı sağ olsun.

rip deve tuncay.
  • türk tiyatrosuna büyük hizmetleri olmuş birisiydi. devlet tiyatrosunda müdürlük yapmıştır. allah rahmet eylesin. ünü kurtlar vadisi dizisindeki tuncay kantarcı rolü ile zirveye çıkmıştır.

düzeltme @olsun bu da iyidir bilgilendirdi. devlet tiyatrolarında müdürlük yapmış.
hesabın var mı? giriş yap