• bir yere başka bir yerden göçmeyen , yerli
  • yerleşik kadim ulus ya da halk. genelde çerkes halklarının yerleşikliğini ifade ederken kullanılır.
  • jeolojide de taşınmadan, bulunduğu yerde oluşmuş kayaçlar için kullanılan kelime. tersi allokton'dur.
  • bir ekşi sözlük yazarı.
  • hem komik, hem bilgi içeren, hem duygusal yazılarıyla beni mest edeceğinden emin olduğum, hayatıma girdiği günden itibaren bana kendimi çok özel hissettiren, erkek güzeli. yeni yetme yazarımız aynı zamanda. hoşgelmiş.
  • gencecik yaşından beklenmeyecek büyüklükte, değeri biçilemez ve günümüzde pek görmeye alışık olmadığımız şekilde davranarak, genç nesile karşı ciddi ciddi negatif olan düşüncelerimi sarsmış, insan kalpli yazar..

geçtiğimiz günlerde ameliyat olan kardeşim için şart konulan kan ile ilgili olarak, hiç tanımadığı bana, ilk mesaj atan kişiydi... öğle civarı bir geldi kan merkezine.. karşımda gencecik, pırıl pırıl, gözlerinin için gülen, şık bir delikanlı! küpesi de var!

tekrar altını çiziyorum.. günümüz boş/kof gençliği içinde, nadir de olsa böyle pırıl pırıl örnekler gördüğüm için mutluyum.. kendisi dünya ahiret benim kan kardeşimdir / can kardeşimdir... ahalice böyle biline..

pek de yakışıklı ha!..
  • #22831720 bu yazdığı entrysine mukabil belki sevişirim donu mantığını kesinlikle kavrayamamış yazardır. ayol hergün de giyilir, sevişilmese de olur falan diyor.
    ya çok çılgın bir seks hayatı var. ya da oldukça kaliteli donları. inceden inceye "ben coşkun marka beyaz pamuklu şort donla gezmem" mesajı vermekten de çekinmemiş sinsi.
  • #23301989 sosyalist olduğunu tahmin etmek hiçde zor olmasa gerek
  • kızı olursa ismini "denegül " koyacakmış. biraz delirmiş gibi. ama çok yakışıklı.
  • sadece kelimeleri kullanarak, bana kendimi çok iyi hissettirmeyi becerebiliyor. ben hissettiremiyorum belki ama çok seviyorum o'nu.
hesabın var mı? giriş yap