şükela:  tümü | bugün
 • bugün magazin gündemine düşmüş olan iddiadır. eğer doğruysa buralar karışır

  deniz bulutsuz’un açıklaması

  kaynak

  edit: girilen entry’lere bir göz atınca çok üzüldüm. zaten çoğu komik olmayan esprilerden oluşuyor. çok az bir kısmı olaya dair üzüntüsünü ya da bildiklerini söylemiş geri kalan kısımsa deniz bulutsuz’un mesleğini ve “piç adam” tercihini aşağılamaya çalışmış.

  ben deniz bulutsuz’u şahsen tanımıyorum hatta birbirimize çok uzak bir yaşam stilimiz var fakat kendisini yaklaşık 2 yıldır takip ediyordum. o dönem galata kulesi manzarası olan bir evde yaşıyordu ve kendisini keşfette görüp ilgilenme sebebimde bu olmuştu. daha sonra yurtdışında çektiği diğer fotoğrafları da beğenip takip etmeyi sürdürdüm. bu süreçte kendisinin vogue dergisinde çalıştığını ve galatasaray üniversitesinden mezun olduğunu öğrendim.

  bunları yazmamın tek sebebi şiddet gördüğünü iddia eden bu kadının aslında başarılı ve kendi ayakları üzerinde duruyor olduğunu vurgulamak istemem. yükselmek ya da ünlü olmak için ozan güven’i kullanacağına inananların gidip profilini kontrol etmelerini rica ediyorum. o profilde ozan güven’le olan tek bir fotoğraf dahi göremedim ben.

  kadına şiddet başarılı başarısız güzel çirkin okumuş okumamış bütün kadınların ortak sorunu. bir kadın olarak buna bir çözüm dahi üretemiyorum artık. kabullendim. varlığını yok saymayı bıraktım. sizden tek ricam bu gerçeği, kişileri ya da olayları küçümseyip, aşağılayarak yok saymamanız.

  başlığı “iddia” olarak açmamın nedeni olayın kanıtlanmamış olması ve ozan güven’in hala bir açıklamasa bulunmamasıydı. belki de bu olay tamamen çarpıtma olabilir fakat emine bulut’un ölümü çarpıtma değildi. ölen tüm kadınlarda olduğu gibi
 • feministler habere bile tıklamadan ozan güven'i lincleyecek eminim. ha bir de mericler, onlar geri kalır mı hiç?

  olayım iç yüzünü bilmeden hiçbir şey söyleyemeyeceğim özel hayata konu olan haber.
 • doğru olmamasını umduğumuz iddiadır.
 • "ben size kimi dövdüğünüzü soruyor muyum?" diye bir soru gelebilir.
 • bir iddia. ben size kimi dövdüğünüzü soruyo muyum esprisini yapmaya gelmiştim, kapılmış.
  bu atarlı sinirli abi, illa ki bir sevgilisini dövecek, aportta bekliyorum.
 • yakışmadı 216, sen ki goradan kaçmış robotsun.

  (bkz: kaç yaşındasın sen)
 • kesinlikle öfke kontrol ve alkol problemi olmayan aşırı sakin oyuncu ozan güven'e kız arkadaşı tarafından atılan zalım bir iftiradır.
 • " ne salak salak iddialar bunlar " diye bir cevap gelebilir.
 • gerek haberi yapan, gerek başlığı açan arkadaşa kaç yaşındasın sen diye ısrarlı bi şekilde sormasına neden olacak iddia.