• microsoft 'un sponsor olması gerektiği kişidir.
  • sağdan soldan bulduğu fotoğrafların üzerine paint'le renk geçmiş sonra ben çizdim demiş gibime geldi benim. o çakallık gözlerinden okunuyor zaten uyanık moruk
  • "herkesin hayatta bir hobisi olmalı" mottosunun vücut bulmuş hali olan teyzedir.

eşin hasta ve sen de ev hayatına bir şekilde mahkumsun hayatı sıkıcı bir hale getirmektense bu şekilde aktiviteler türeterek rahatlayan ve kendini motive eden teyzedir. resimlerin üzerlerinde uğraşıldığı belli emek verilmiş.

borsayla ve bahçeyle uğraşan babamla birlikte yaşayan annem de deniz kabuklarını toplayıp kendince fotoğraf çerçevesi yapıyor, arada bir bebekliğime ait fotoğrafları çerçeveleyerek bana hediye eder, odamda uygun bir yere asarım, hiç hatırlamadığım ancak ben olduğunu bildiğim ufak bir bebeğe bakar nadiren de o zamanları düşünür dalar giderim.

evde vakit geçiren ve kendinden ümidi kesmeyen insanların bu tarz aktivitelere yönelmesi beni etkiliyor, yaptıkları işler ufak tefek şeyler değil, umarım bu teyze de herkese ilham kaynağı olur.
  • helal olsun dedirten teyzedir. biz o yaşları görebilirsek iyidir.görsek bile sanırım elimizi titretmeden bir bardak suyu zor içeriz.
  • farkettim de neredeyse her fotografta dini sembol var.insanoğlu ölüme yaklaştıkça biraz daha kaykılıyor diğer tarafa.
  • aynı zamanda (bkz: paintist) ünvanını ilk alan kişidir.
  • bir kaç güne kadar örgü ile harikalar yaratan bir ninemiz haberiyle tekrar gündeme gelecektir.
  • hayran kaldığım ve bende tekrar ms paint ile resim yapma isteği uyandıran babaannedir, ayrıca 87 yaşında hala hobi edinip sanat yapabilmesi harika bir şey.
hesabın var mı? giriş yap