• sadece pakistanlı değil tüm orta doğu, güneydoğu asya ultra müslüman erkeklerinin kendi kadınlarını arap kültürüne sarıp sarmalayıp eşya haline getirdikten sonra daha modern türk kadınlarına sulanmalarıdır.
  • doğulu olup aynı zamanda çağdaş olabilen tek milletin kadınları olmalarından kaynaklanmaktadır teşekkürler atatürk.

edit: ve teşekkürler tc kadınlarımızın kadın mücadelesi şeklinde ekleme yapmak istiyorum kadın hareketimizi çok başarılı buluyorum.
  • bu muhabbetten çok sıkıldım. tek isteğim kadın ve çocuklar harici tüm mültecilerin sınır dışı edilmesi ve 3. dünya ülkelerine sert vize şartlarının getirilmesi. banka hesabında 5 bin euro gösteremeyen gelmesin artık lütfen.
  • burdan rusyaya giden türk erkeklerin "waaaa garılara bak la mini etek giyiyor sokakta öbüşüyor dur foto çekem de memlekettekilere atam" ın, pakistanlılar için "waaaa garılara bak şort giyiyor dar kot giyiyor" versiyonudur.
  • sebebi türk dizileridir. burada yayına girmeden oralara satıyoruz dizileri.
  • şunların ülkeye kaçak girmesini istemeyince ırkçı oluyorsun. şaka gibi bir durumun içindeyiz.
  • cevremde ne kadar bekar paki veya hintli musluman varsa hepsinin hayali musluman bir turk ile evlenip turkiyeye yerlesmek. misirlilari da bu gruba katabiliriz.
  • https://twitter.com/…dya/status/1491324508971892739

böyle link atıp kaçmak olmaz. bu adamlar sokakta, toplumsal yaşamda, işte ,stadyumda vs vs .kadın görmedikleri için böyle.

şimdi bir tane standart kadın alalım. çok güzel olmasına gerek yok. güzel olmasına da gerek yok. giyimi de gayet normal olsun. altında mini etek yada şorta da gerek yok. askılı bluz, crop top, kolsuz birşeyler giymesine de gerek yok. kot + uzun kollu elbise , t-shirt. tek olayı başı açık olsun bir de beyaz ciltli olsun.

anadoluda köy yerinde bile kimse böyle bir kadına dönüp bakmaz. ama bu adamlar için bu kadın bile bir arzu nesnesidir.
  • bir pakistanlı abazadan inciler;
    -abi türkiye'de var ya kızlara git asıl, laf at tek kelime etmiyorlar işi ilerlettir , yatağına çağrıyorlar
    buradaki abazanlar bitti bunlar başladı , bitmeyecek bu çile kendi ülkemizde mülteciyiz resmen
  • ben bunu mısırlılarda görmüştüm hacı.

bunlar kadındı üstelik, güzel demiyordu da türk gibi diyorlardı.
hesabın var mı? giriş yap