• cevresine yaymis oldugu pis kokulara bir son verilerek kapatilmis olan fabrikadir. umarimki bir daha hic acilmaz...
  • romanyada da var olan bir maya markasiymis kendisi.
  • çocuklukta misafirin geleceği dönemlerde annem kek, börek yapacak olmasından mıdır bilmem ama beni bakkala yollar ve bir paket de yaş maya al derdi ben de bakkala gidip diğer siparişleri söyledikten sonra bir pakette yaş maya derdim bakkal da bana, -biraz önce web sayfasından öğrendiğim üzere- 42mg'lık olanından verdiğini fark ettiğim maya markasıdır. ne menem bir şey olduğunu merak edenler ve nostalji yapmak isteyenler için http://www.pakmaya.com.tr/…es/yas_maya/pak_42gr.gif
  • barındırdığı b vitaminleri dolayısıyla saç dökülmesine çaredir. pakmayayı ya da bunun toz halini krem kıvamına getirip saçınıza sürün sarıp bi kaç saat bekletip yıkayın. mucize sonuç.
    çocukken didilmiş tavuk zannedip yediğim de olmuştur bu şeyi.
  • yıllar önce pis koku nedeniyle kapatılmış olduğunu öğrendiğim fabrika. iyi güzel de hala kokuyor. en basit örnek olarak bu sabah tüm yahyakaptan koku altında idi. sabah akşam var bu koku. eğer bu kokunun nedeni pakmaya ise neden hala bir işlem yapılmıyor anlamak mümkün değil.
  • hakkında aşağıdaki haberi okuduğum firma.

rekabet kurumu, aralarında anlaşarak yaş maya fiyatlarını yükselttikleri için pakmaya, öz maya, dosu maya ve mauri maya firmaları hakkında soruşturma açtı.
  • "oo lezzete pak!" diye sikko bi sloganı benimsemiş maya markası.
  • nasıl beceriyor bilinmez ama kocaeline közde patates kokusu yayan firma.
  • sendika üyesi oldukları gerekçesiyle işten çıkarılan işçilerin geçen mart ayından beri grev yaptığı firmadır. grev mekanı olan otobüs durağı dahi ellerinden alınmaya çalışılmıştır. haber için link
hesabın var mı? giriş yap