• kokoreç
  • ağırlığın tekstil ve gıdada olduğu en az yeri (hatta neredeyse yok) teknoloji markalarının kapladığı bir liste olmuş.
  • şen pres, bizim wc deki klozetin vanası şen pres. ben kendimi bildim bileli hiç sorun çıkartmadı.
  • (bkz: garenta)

defalarca kullanıp tek bir kez sıkıntı yaşamadım. fiyatları muadillerinden daha uygun. hizmetleri ise takdire şayan.
  • ürün kalitesi kadar, satış öncesi ve sonrasındaki hizmet kalitesini de içeren türk malı markalara odaklı anket. ve bu benim için gözü kapalı matraş'dır. kesinlikle.

canım oğluma, doğum günü hediyesi olarak balçova agora avm'deki mağazalarından deri bir evrak/laptop çantası almıştım 2012'de.

tabiri caizse tepe tepe kullandı. dünyayı dolaştı 7/24 yanından ayırmaksızın; hem avrupa, hem amerika gördü, okyanusları aştı. ben bekliyordum, ne zaman bir yerinden dikiş atacak, sökülecek, yırtılacak, kopacak vb. diye. 5. yılın sonunda nihayet tıkış tepiş neredeyse mini bir bavul gibi kullandığı çantanın bir tarafındaki askı kısmının bağlantı derisinin koptuğunu söyledi oğlum bir gelişinde. ayrıca omuz askısı da az buçuk püllüm pürçük olmuştu. faturasını saklamıştım ama aramaksızın sırf çantayı alıp mağazaya gittim.

bilgisayardan hemen kayda ulaştılar ve büyük bir güleryüz ile 15 gün içinde komple elden geçirilerek teslim yapılacağını söylediler. bende bir sevinç, bir sevinç. düşünün 5 yıl geçmiş ve kem küm etmeden büyük bir nezaketle ürünü alıp, bakıma yolluyorlar. inanılmaz.

sonuç mükemmeldi. söyledikleri gün aradılar, üstelik omuz askısını komple değiştirmişler; kenar ve köşelere de boya yapmışlar ki çok zarif bir jest oldu bu. incelik.
  • karaca satıldı mı?
  • üşenmedim 25 sayfa okudum kimse de çıkıp eca dememiş.
  • ülker
hesabın var mı? giriş yap