• vakti olmamış olabilir, parfum kullanma adeti yok olabilir, e ama bilader sabahın köründe senin yersi yersi kokunu almak zorunda mıyım ben..
    van da bir kahvaltı gibi kokuyorsun amına kodumunun evladı . bütün sabah keyfimin içine sıçtın halbuki ben o keyfi yakalamak için ne şarkılar seçip dinliyorum gelmeden, sen pezevenk van gölü kıyısında bir kahvaltı sofrası kokunla karşılıyosun beni..
    hadi aksama dogru olur, öğlen olur, derim adam terledi koktu, normal..e ama sabah 8.30 yapma be bilader..samanlıkta mı uyuyosun.. insan olmadı bi atlet don değiştirir bir deodorant sıkar amına kodumun teke kokulusu..yok abi ben valla takıntılıyım.. kaçtı sabah keyfim.. şimdi git gucci küpüne düş gitti benim keyif, ya onu geçtim senin sevgilin kızarkadaşın yok mu?
    "ve otlu peynir kokusuydu sevgilim" diye şiir yazılır lan sana..

parfum kullanmıyosun ok, anladım...ama lan ta dibime dibime gelip konuşma bari..

sevgili gonul dostları, bu agresif entry de bahsi geçen adamın yanında gidip osuracak seviyeye geldim, öyle sinirliyim. siz siz olun en azından bir parfumunuz olsun..
    kalın giyinip yatmayın..
    hava çok soğuk değilse yünlü giyinmeyin..
    sabah uyanınca atlet giyenler bir atletini değiştirsin..
    çoraplarımızı iki günde bir değiştirelim...
    yani basit, diğer insanlara saygı duyduğumuzu en azından böyle gösterelim..
  • tamam kabul..
    kötü.. epey kötü..
    ancak bundan daha kötüsü, deodorant kullanmayıp da parfüm kullananları emin olun..

ter kokusundan daha kötü bir şey varsa, o da miyakeyle karışık ter kokusudur!
  • adamın gurme olması muhtemeldir.
  • askerde olabilir. zaten kimin için parfüm sıkacaktır ki... başçavuş için mi?
  • teninin kokusu yeterince güzel olabilir.
  • tertemiz kokuyorsa parfume gereksinimi olmayan erkektir.
    mis mis kokar, koklamaya doyamaz insan.
    ayrıca safi huzurdur kendisi. operim.
  • sadece antiperspirant kullanmış erkek olabilir. böylece ter kokmayacak ve sadece teninin kokusu kokacaktır. o da hatunu için mistir yeterince.
  • her sabah duş alan, dişlerini fırçalayan, koltuk altı için de hafif bir stick veya roll on kullanan, pastırma ve sucuk gibi ağır ve baharatlı gıdalardan (kokoreç olur bak) uzak duran, dengeli ve düzenli beslenen erkektir. bir de şöyle düşünün, belki o erkek de buram buram parfüm kokularından nefret ediyordur. yanında olan insanları iyi ya da kötü kendi kokularıyla seviyordur.
  • teninin kokusunun özel ve güzel olduğunu düşünüyorsa eğer yürüsün gitsindir.

yalnızca banyodan çıktığın an seni koklayabilirim pislik. her an banyo yapmadığını biliyorum. tamam kızma. :(

başlangıç olarak loewe solo öneriyorum kendisine, bi denesin.
  • tenine kimsayal surmeyen ve simdiye kadar hicbir kadinin tepsini cekmeyen, ustelik de kesinlikle kokuyu begendiklerini duyan biri olarak garipsedigim bi' durum.

banyoda haci sakir beyaz sabunla liflenirsen, hergun temiz kiyafet giyersen, hergun temiz corap giyip ayakkabilarini birkac gun ara ile giyip 2 gunde bir ayaklarini sabun ile yikarsan, gunun icinde elini birkac kez sabun ile yikarsan, seni terletmeyen pamuk kiyafetler tercih edersen vucudunun ter ile disariya atmasi gereken kokulu yiyeceklere bulasmazsan salt ten konunu elde edersin. ve emin ol bu seni 5-6 gun idare eder. kirlezmezsen kokun degismez.

yani bir insan size bu duyguyu yasatti diye herkesi oyle zannetmeyin. sevdiginiz, guvendiginiz insanlari koklayin.
hesabın var mı? giriş yap