• aynı ay içinde stephan bodzin dahil 4 farklı etkinliğe toplam sadece 99 lira vererek katılabildim(normalde sadece bodzin 150 tl’ye satılıyordu). premium üyelik tahmin ettiğimden daha hesaplı oldu. uzun vadede partymag sadece bir app olmayı geçip özel bir network haline gelecek gibi.

(bkz: buralar değerlenir)
  • istanbul gece hayatının en kaliteli etkinliklerini kış boyunca takip ettiğim uygulamadır. şimdi de izmir çeşmeye heves etmişler. ne diyelim. yolunuz açık olsun yiğitlerim
  • bu gece nereye gitsek sorusunun cevabı olmuş arkadaşlar. app arayüzü de gayet göze hitap ediyor.
  • 1 ay önce "android için çok yakında" yazıyordu. şimdi baktım hala "android için çok yakında" yazıyor. ayıp.
  • partymag harikalar diyarı dedikleri partilerinin 16 ağustos pazar günü lifepark’ta açık havada yapıldığı organizasyon şirketidir.
    etkinlikte 18:00 iyibariyle sosyal mesafe kurallarına uyulmakta, kalabalık yok ve müzik gayet iyi. henüz yemek standı göremedim, etkinliğin 23’e kadar devam edeceği düşünülürse sonradna gelecektir diye umuyorum.

evet yemek servisi vardı. hamburger ve hotdpg sınırlı menü ama karnımızı doyurduk. hava karardı ve elifmısique ile uçuyoruz!

parti 22:30 gibi sona erdi. benim pandemi dönemindr katıldığım ilk dans etkinliğiydi. gayet memnun kaldım. özellikle alan geniş olduğu için katlanır sandalyeleri kurmak bir nevi kendi locanı oluşturmak gibi rahattı.
    tabii bunda katılımcı sayısının az olmasının da payı var. zaten kendi mesafemizi koruyamasaydık erken ayrılırdok ama mekan geniş ve açık hava olunca partinin sonuna kadar kalıp eğlenebildik.
  • vay efendim ben nereye gideyim, hafta sonu nerde eğleneyim gibi dertleri ortadan kaldıran eğlence uygulaması. içerisindeki coin sistemi sayesinde uygun fiyata bilet alınabilir. kurucuları güzel adamlardır.
  • bugün instagram reklamlarda karşıma kalan eğlence ve müzik mekanlarına giriş yapmayı sağlayan uygulama. 2015'ten beri var olan uygulamayı keşfetmem bu kadar geç olmamalıydı. reklam konusuna biraz daha abanmaları lazım. muhtemelen bir üyelik de satın alıcam çünkü gerçekten üyelik paketleri aklıma yattı ama fiyat olarak biraz daha avantajlı olması gerekiyor.
  • premium seçenekleri etkinlik severler için oldukça avantajlı görünen, basit ve kullanışlı bir uygulama.

umarım kendilerini daha da geliştirirler.

bana ulaşırlarsa güzel fikirlerim var :)
  • premium'u da çıkmış. hem nerede ne var biliyor hem de ücretsiz gidiyorsun. müzik tarzına göre parti-etkinlik seçiyorsun. daha ne olsun. diğer ülkelere yayılmalarını da bekliyorum. :)
  • partileri tarzına ve lokasyonuna göre sınıflandıran ücretsiz mobil bir uygulamadır.
hesabın var mı? giriş yap