• olağanüstü olaylar sıradanlaştığında verdiği tepkinin normal olduğu insanlardır.

#gününbombası
  • en azından yakınını telefonla arayıp bak televizyona çıktıp diyip el sallamamış insanlardır
  • olumsuz durumlar karşısında herkesin ilk tepkisi farklı olur. o an birilerinin gülüyor olması illaki olan biten umrunda değil anlamina gelmiyor.
    hepimiz farklıyız, verdigimiz tepkilerden, olaylarla başetme yöntemlerimize, üzüntümüzü göstermekten problemle baş etme tarzlarımiza kadar hepimiz farklıyiz.
  • konuyu değiştirme amaçlı açılan başlık.

don't feed troll.
  • yaziklar olsun, cahil mal iste ne bekliyorsunuz.
  • benim de moralimi bozmuyor artık bu olaylar. dolayısı ile gülüyorum eğleniyorum sayın duyarlı arkadaşlar.

ben ailemin güvenliğine dikkat ediyorum gerisi sikimde değil bu memlekette.
    oy verenler düşünsün.
  • iğrenç bir hedef gösterme haberidir. bilmiyorsanız söyliyim, cenaze evinde gülünür belki de en çok. insanın o kadar yanar ki canı, zihin acıyı bloke eder ve asla aklına gelmeyecek komiklikte şeyler gelir hafızandan zihnine, ömrün boyu atmadığın kahkahayı oracıkta atabilirsin.

yaşam alanın tehdit altında, sarı bir şeridin ardındasın, önünde adamın biri şu kadar ölü şu kadar yaralı var diyor, tam da vali "bunları ciddiye almayın" dedikten sonra.

şükretsinler ben yokmuşum orda. zil takıp oynardım. kafayı yedirttiniz ulan.

adamlar "ne güzel insanlar ölmüş" diye gülmüyorlar, belki olayın şoku; belki ülkede olup bitenlerin saçmalığı...

aynı haberi yazın bakalım; bekliyorum: "ölen çocuğun fotoğrafıyla birlikte poz verirken gülen başbakan dikkat çekti."

hadi yavrum, elinizi korkak alıştırmayın. aaa lütfen bak, gönlüm kalır.
  • polistir, ölü görmeye alışmıştır.
  • messi' ye benzeyen adamdır.
hesabın var mı? giriş yap