şükela:  tümü | bugün
 • amerikalı psikoloji hocası. an ear for men adlı bir youtube kanalı ve web sayfası mevcut. the red pill tayfasının en aklı başında, sözü dinlenesi hocalarından biri. yüzeysel pick up artist (pua) kafasının filan üzerinde, erdem ve değerlerden, kişinin kendini gerçekleştirmesinden dem vuruyor. sadece kadınlarla daha iyi etkileşim içinde olmak veya kadın tavlamak amacındaki gençlere mevzunun daha geniş bir resmi olduğunu ve mutluluğunun, rol yapmakla gelecek cinsellikte olmadığını anlatıyor. sen güvenilmez, ilkesiz, göründüğünden daha kötü bir adam olursan "düşüreceğin" kadınlar da o derece ilkesiz ve güvenilmez olur, diye öğüt veriyor. yaygın gynocentrism'den kendini kurtarırken sahte bilimden destekli, ne olursa olsun kadın kaldırmalıyım çukuruna düşmemek veya forumlardaki bilgi kirliliği içinde kadın düşmanı olup çıkmamak için bu derinlikli abiye kulak vermek lazım.

  pua kafasının yazdıklarını okurken, (bence faydalı olabilecek önerileri de olmakla birlikte) kabul etmeden önce erdem sorgusundan geçirmek faydalı olabilir diye düşündüren bir hoca. olmak istediğimiz adam nedir? güç dediğimiz şey ne pahasına olursa olsun istediğimiz bir şey midir? güçlü olmanın erdemli yolları da var olabilir mi? bunlara dair güzel açıklamaları var.

  the red pill psychology adında ortak yazarlı, gynocentrism'den arınmış, pozitif ve erkeklerin psikoloji ve iyi oluş hallerini geliştirmeyi amaçlayan bir psikoloji kitabı da yayınlamış.

  bazı iyi videolarını buraya eklerim zamanla.

  how to get laid

  domestic violence- women are half the problem