• iyi tarafı olmaz mı,olur.eğer sevdiğiniz ve kendi işinizdeyseniz ve birşeyler tasarlayarak üretim yapıyorsanız çok keyiflidir,meditasyondur.çalıştığınızdan kimsenin haberi yoktur,rahatsız edilmeden,aranıp sorulmadan müzik ve arada dansla çalışırsınız aslında o çalışmak bile değildir oyundur. fazladan çıkan ürün vardır ve o ürün daha bi başarılıdır içinde geniş zamanın da verdiği huzurla,sevgiyle karışık bişeyler vardır.güzeldir güzeel..
  • aslında gerçekten makul cevapları olan soru.
    - iş ile ilgili kimse aramaz,
    - mail filan gelmez,
    - kimse yanına masana gelip bişeyler sormaz,
    - kaytarmak, başka şeylerle uğraşmak serbesttir,
    - normalde çalışırken kırk türlü şeyle bölündüğün için az zamanda çok daha verimli çalışırsın..

yani aslında pazar günü çalışmak hiç kötü birşey değil aslında süper birşeydir. kötü olan pazar günü çalıştığın için başka birşeyler yapamıyor olmaktır.
  • herkes gibi olmamaktır.
  • evde perde asma, odayı toplama, karı dırdırı oluyorsa kaçamak yaratır.
  • benim için pazartesinin tati olmasıdır. bu sayede gittiğim yerlerde haftasonu kalabalığını yaşamadan rahat rahat gezebiliyorim.
  • her gün çalışmanın ne faydasını gördük ki pazar gününün bir faydası olsun.
  • hava puslu ise, covid nedeniyle her yer kapalı ise pazar günü çalışmak daha az huzursuz eder.
    onun dışında pazar çalışmanın elle tutulur bir tarafı yok bence :)
  • sabah trafiği :) yollar ve otopark bomboş oluyor çok keyifli
  • pazar bence ölü ve sıkıcı bir gun zaten. gezemek istesen her yer kapali. o yuzden kurs vereceksem pazar gunlerini tercih ediyorum.
  • diğer günlere nazaran mesai ücretinin yüzde 50 daha fazla olması.
hesabın var mı? giriş yap