5003 entry daha
  • senin paranla satın aldığın bir hizmet için 1 dakika geç kalma hakkının olmadığı ama sana parayla sattığı hizmeti saatler boyunca geciktirme hakkını kendisinde gören firma.
  • uçabilen halk otobüsüdür...
  • çağrı merkezini aradığınızda dakikası 1.5 tl dir. böyle de dandik olay yoktur. bir sorununuz varsa vs 10dk beklemeniz gerekse telde en az 15 tl faturanıza dahil olacaktır. malesef dakikalarınız geçerli değildir.

pegasusa hayır!
  • kendilerinin uçan dolmuş olduğuna gözlerimle şahit olduğum firmadır. efendim x tarihinde sabah 06.00'da izmir-ankara seferini yapan uçağın tüm kapıları kapanmıştı. hatta kabin amiri anons yapıyor diye düşünürken ve "cabin crew cross check" falan diyecek diye beklerken konuşan kişi kendinin kaptan pilot olduğunu belirtip "bir yolcumuz daha şu an koşarak bize doğru ilerliyor efendim. yolcumuzu alır almaz kalkışımızı gerçekleştireceğiz" dedi ve beni benden aldı. pistte biri el kaldırsa duracak adam neredeyse, o noktaya gelmiş. kentkartı da bassaydı koşarak gelen abla keşke.

edit: cabin crew slides armed and cross check anonsunu pilot değil kabin amiri yapıyormuş. düzelttiği için@beef'e teşekkür ediyorum.
  • sayesinde farklı yerler gezip gördüğümüz havayolu şirketidir. bir thy kalitesi beklemek doğru değil zira çoğu zaman aynı istikamete uçuşlarda fiyatlar arası uçurum var iki şirket arasında. adam sana ucuz bilet sağlayacak bir de ikramda mı bulunacak. en fazla 3 saat uçuyorsun zaten bişey yiyip içmeyiver para harcamak istemiyorsan. hepimiz biliyoruz ki dolmuş bunlar diye eleştirdikten sonra sitesine girip ucuz bilet arayacaz avrupa için. hem ryan air'in bana ispanya'da yaptıklarından sonra pegasus halen melek benim için.
  • ne kadar güzel başlamışlardı, helal olsun bravo dedirtiyorlardı.
    8-10 senede bu denli değişim, böyle kendi bacağına sıkma çok az firmada görülmüştür.

bin yılda bir uçarken 50-100 tl fark için kaliteden ödün veren bir millet olduğumuz sürece, 500-t otobüsü gibi hizmete sahip firmalar bize müstehaktır.

ha bi sözüm de rakip firmasına;
    bu adamlar neredeyse köylere kadar uçuyorlar.
    sizin oralara ya ucuşunuz yok, ya da inanılmaz aktarma ve fiyatlarla gidiliyor.
    milleti biraz da siz iteliyorsunuz böyle firmalara.
    iki tane ronaldolu vs. reklam az çekin de, milletin ihtiyaçlarını bi daha gözden geçirin.
    nasılsa her sene 5-6 milyar tl'lik zararınızı millet olarak ödüyoruz.
  • almanya dönüşünde, bagajda 2 kilo fazlam olduğu için elimi ayağıma dolandıran, bagaj düzenimi bozan ve bunun sonucunda oluşan kargaşayla iki şişe viski ve birkaç deodorantımı alman polisine bırakmama sebebiyet veren rezil bir hava yolu şirketi.
  • müşteri hizmetleri telefonunun dakikası 1,5 tl ile ücretlendiriliyor.
    üstelik bu kol gibi fiyatın üzerine bir de seni hatta bekletip oyalamakta bir sakınca görmüyorlar.
  • her fırsatı, her durumu, her olayı, kısacası satılıp alınabilecek herşeyin ticaretini uçak firması ile yapmaya çalışan uyanık esnaf(bkz: ali sabancı) kuruluşudur. ucuz bilet diye bir uçakta toplasan 5-10 kişiye nasip olabilecek biletleri internette 1 dk içinde tükenecek şekilde satıp diğer 99 yolcuya normal thy tarifesinden giydirip sonra da' ama biz ucuz bilet satıyoruz, diğer herşeyden tabi ki para alıcaz ' savunması yapan sözüm ona ucuz uçak şirketidir.
  • ucuz bilet sattığı iddia edilen havayolu şirketidir.
    bazı zamanlar bilet fiyatlarını thy'den pahalı olarak satmaya çalışır ki aman diyim
4493 entry daha
hesabın var mı? giriş yap