• karşısında rahat olunabilen biri. genelin aksine, çevresindekilere karşı dürüstçe tavır alabiliyor. sizi sevip sevmediğini anlayabilirsiniz. çünkü bunu yansıtmaktan çekinmiyor. hakkınızda düşündüklerini söylemekten de. özellikle de güzel şeyleri.
    gördüğüm en yardımsever insanlardan biri olduğunu da söylemem lazım. ayrıca saçları da benimkinden güzel!
  • huşu içerisinde süren bekleyişi nihayet nihayetlenen yazar...
  • bakın ben hayatımda çok az şeye hayranlık duymuşumdur, çok az şeyi beğenmişimdir, çok az şeyi takdir etmişimdir. neden? çünkü kendini beğenen ve başkaların fikirlerine/yaptıklarına saygısı olmayan biriyim ben. ama kendisinin azmi, inatçılığı ve kararlılığı her zaman dikkatimi çeken ayrıntılar olmuştur, bunları söylemeden geçmek istemedim. evet.
  • gudik olmus yazar. show yapmadan ayrilmis ve arkasinda sadece naif bir mesaj birakmis.
    bir sarki hakkindaki "ne zaman kulağıma çalınsa gözüme bi' şey kaçıyor." demesiyle haberdar oldum kendisinden. ona ozelden "amima koydun lan" diye mesaj yazacakken aslinda artik buralarda olmadigini anladim. keske bir cay icme firsatimiz olsaydi.
hesabın var mı? giriş yap