şükela:  tümü | bugün
  • minik bedeni sevgi özleminde bir tatlı kuzucuktur. ne zaman ki kalbi pijama veya tayt giyen bir genç kız görse küt küt atarmış nabzı hızlanır tüm bedeni terler annesi en iyi kalite ot yiyip o da sütünü emmiş gibi olurmuş, tüm bebeklik yaşamı aşk ve karamelli süt arayışıyla geçer zaten minik karbeyaz kuzucuk dizinde yatırıp tüylerini okşayan onu besleyen bir minnoş kız kurmuş hayalini bu uğurda masal kitapları bile almış içlerine girerek iki boyuta bile razı çünkü sevginin vecdini duyacak çayırlarda dolaşacak gölge dünyadan uzaklaşma ümidiyle

diğer evrenler sahte tamamı çizilen seslendirilen bir matriks yaklaştığında kaybolur yapay elektrik sinyalleri yumuşacık gösterir kötülükleri günahları gözlerine kuzucuğun. tüm pijamalı-taytlı kızlar ise aynı eski lisanı konuşur dokunulduğunda aynı kadife hissi yaşatır hepsi kuzuyu büyüleyip sanki kuzuluktan önceki hayatlarında masal periliği görevleri vardır dalları körpe dünya kurulduğundan beri toprağa bağlı onu uyuturlar güzel kuzucuk diyerek bağırlarına basarlar orkideler filizlenir imiş vanilyalı aroma yayılır bembeyaz tatlı bedenlerinden kimyasal moleküller minik kuzu burnundaki koku algılayıcılarını uyarsın diye

tüm bu sebeplerden o da koyun annesinin rahminden doğduğundan beri tek varlık olmak ister pijamalı kızlarla sinesine onların duygularını aktaracak böylece coşkuyla serpilip şükredebilsin
  • pijamalı kızlara aşık olan efendidir.

taytlı kızlara aşık olan piçtir.

diyer eklemek istediğim tespit.
  • (bkz: bicama candır oğlum)
    cıbıldak yatıp götü başı üşütüp cır cır mı olsun güzel piremseslerimiz?
  • ilk entry'nin içeriğini okumadım ama kafamda bir şey canlandı yazının içeriği ile ilgili.*
    onu demicem ben.

yerine göre bak. pijama da tayt da. ama şimdilik yoga pants konusuna girmiyorum.*
  • şair burada abazanlığını dışa vurup, canı kokoreç çektiği için ızdırap halinde bitap düştüğünü anlatmak istemiş olmayabilir de !