şükela:  tümü | bugün
 • kent fm'de bu gece yarısı başlayacağı duyurulan program. aytek teoman ve reha özcan mikrofon başındaymış.

  radyodan keyif alanların bi şans vermesi lazım gibi, ben öyle yapıcam mesela...
 • tam şu anda kent fm de başlayandır. geçen hafta dörde kadar dinledim, kaçta kapattılar bilmiyorum. kent fm in bu sonu olmayan yayınlarına bayılıyorum!

  dinleyicilerin katılımıyla program sürprizlerle dolu. reha özcan'ın bu şekilde dönmesi harika oldu. geçen hafta rock fm iyi ki satıldı yoksa sizle kent fm le buluşamayacaktık diyen dinleyiciye reha keşke tanışmasaydık da keşke satılmasaydı diyerek şapka çıkarttı.

  güzel insanların radyosu kent fm'in güzel ve kült olacak programı, dinleyiniz.
 • kısa adı pi cemiyeti olan radyo programı. reha özcan'ın* kent fm'e dönüşüyle uzun soluklu bir program olacağını umut ediyorum.

  14 şubat sevgililer gününde, kadıköy sahne'de yapacakları ve geliri tegv'e aktarılacak olan bir etkinlikleri olacak. bir tegv gönüllüsü olarak bu hareketlerini ayrıca takdir ediyorum.

  cemiyettekilerle tanışmak, güzelce eğlenmek ve en önemlisi tegv aracılığıyla çocukların eğitimine destek olmak için olabildiğince katılım olur umarım.

  etkinlik detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  https://www.facebook.com/events/369966293361141
 • "bazı pişmanlıklar tekrar edilecek kadar güzeldir." sloganıyla yola çıkmış iki garip insanın programı. p.i.c. diye yazılır pişman insanlar cemiyeti diye okunur. eskiden kent fm'de gerçekleşen programı kendi radyolarından yapıyorlar artık, perşembe geceyarısından hemen sonra. olur da denk gelirseniz dinleyin efenim; belki kendinizi, pişmanlıklarınızı bulursunuz. pişmanlıklarınızla barışırsınız, belki de pişman olursunuz. kimbilir...
  neyse efenim, güzel şarkılar çalan bi radyodur ayrıca, tam da bu satırları yazarken bana denk gelen şarkı da şu, erkin koray'dan:

  deli kadın, hiç sen beni anlamadın
  sopa mopa kar etmiyor taş kafana
  öldüm desen yalan, kaldım desen yalan
  hepsi yalan

  bir gün aman diyeceksin
  sen o zaman bileceksin
  aptal gibi, şapsal gibi sevdim sandım
  artık bıktım dertlerinden, çok usandım

  evet, deliyim.