• plaka değişecek dediler üzerinde çivi oldugu için.
    şöförler cemiyetine gittim plakamı değiştirmek istiyorum dedim. öyle senin istemenle olmaz dediler.
    peki ne yapacagız?
    iki şeçenek ya muayeneden kalacaksın yada emniyette başvurup ordan bi kagıt aldım onunla başvuracaksın dediler.
    emniyete gittim plakaları söktüm teslim ettim bana kagıt verdiler.
    kaldım mı plakasız araçla:))
    plakasız aracı süremezsin dediler cemiyete nasıl gidicem dedim?
    yürü cemiyete plakanı bastır tekrar gel geri plakayı araca tak dediler.
  • rakam bölümü 11, 22, 33, 44, 55, 66, 77, 88, 99, 111, 222, 333, 444, 555, 666, 777, 888, 999, 1111, 2222, 3333, 4444, 5555, 6666, 7777, 8888 ve 9999 olanları statü göstergesidir.
  • vida olayı nedeniyle muayeneyi geçemeyip yenilenmek zorunda kaldığında nasıl bir süreç izlemek gerektiğini merak ettiğim.

tecrübe edilmesi sonrası edit: eğer sadece plaka vidası nedeni ile muayeneden kaldıysanız, plakalarınızı söküp, tüvtürk’ün verdiği ağır hasar bilgisini içeren muayene raporunuz, kimliğiniz ve ruhsatınızla en yakın şoförler odasına gidip durumu anlatıyorsunuz, 43 lira mukabili yaklaşık yarım saatte tüm iş bitiyor; eski plaka onlarda kalıyor, yenisini alıp gidiyorsunuz.
  • (bkz: #98085023)
  • basıldıktan hemen sonra siyah boyalı yerine dokunursanız boyayı bulaştırırsınız. kimse uyarmadı beni, artık telefon kilidini plakayla açabiliyorum.
  • sahtesini kullanmak çok kolay. yıllarca yakalanmadan kullananlar var.
  • bazı tasarımcılar araç tasarlarken, tasarladıkları araca plaka takılacağını hep göz ardı ediyorlar. sonra plakalık özellikle arabanın ön kısmında at şeyinde kelebek gibi duruyor.

şu nedir lan: görsel
    veya şu: görsel
  • kaba tanımıyla; iki kağıt arasına alçı sıkıştırılarak oluşturulan ve alçıpan olarak adlandırılan, kalınlığı yaklaşık 1,2 cm malzemenin eni 120 cm boyu 240 cm olan her bir adetine denilmektedir.
  • her hafta sadece iki saat atina'nın bu güzide yerine ışınlanabilsem mental sağlığımı ayakta tutabilmek için daha az çaba sarf etmem gerekir. sokaklarında fiziken kaybolurken ruhumu bulduğumu hissettiğim yerdir.
  • şehir temsillerinin görseli.
hesabın var mı? giriş yap