440 entry daha
  • bir tür uyuşturucu. yapımcısını facebook'tan daha büyük market değerine ulaştırmıştır.

son olarak,

(bkz: get a life)
  • bir battle royale oyununa göre oldukça başarılı. henüz erken erişimde olduğundan bir çok şey eksik ama güncellemeler ile oyunu geliştirmeye devam ediyorlar ve giderek daha da iyi bir hale geliyor. tam sürümü çıktığı zaman oldukça zengin bir içeriğe sahip oyun olacaktır.
  • amatör suserlar ile birlikte squad girmek istediğim oyun. oyunu birlikte öğrenmek isteyen suserlar yeşillendirsin.
  • sağ üst köşedeki adanın ne işe yaradığını anlayamadığım oyun,
    uçağın en yakın geçtiği yerde atladım, yüzdüm yüzdüm ben gidene kadar alan daralmaya başladı, kafamda oradan müthiş silahlar ve bot bularak ana haritaya dönmek var, adaya çıktım, 1 el bombası , 1 sis bombası ve pompalı tüfek buldum, bot mot zaten yok, havaya sıka sıka öldüm.
    nedir o adanın sırrı anlamadım.

edit: oyun öncesi 1 dakika ısınma turu geçen yermiş orası, boşa yüzmüşüm. mesajlara teşekkürler.
  • sağ üst köşedeki ada oyun öncesi 60 sn beklenen yerdir sırrı falan yoktur
  • yeni silahlar yine bok gibi. mini-14 ve groza dışında sonradan eklenen güzel bir silah yapamadılar gitti.
  • bu oyunun acilen el değiştirmesi lazım. bluehole isimli şirket bu oyunu daha ileriye taşıyamıyor bu çok bariz ortada. oyunu kendilerinden daha iyi yapıp, daha ileriye taşıyabilecek bir şirkete teslim etmek zorundalar yoksa pubg daha fazla ilerleyemez.
1522 entry daha
hesabın var mı? giriş yap