• sanırım iki sene, araya başka bir şampuan-krem katmadan kullandığım şampuan. saçlarım gürleşti mi, gürleşti biraz. lakin ziyadesiyle matlaştı da. o yüzden, eczacı tavsiyesiyle, kendisiyle yollarımızı ayırdık. şimdi vichy'nin benzer bir ürününe geçtim bakalım.
  • kepeğe karşı son derece etkili olan şampuan. üstelik 150 ml olanı bayada bereketli, bitmiyor öyle hemen milletin dediği gibi. bu arada belirtmekte yarar var kepek sorunu baya bir ilerlemiş olanlar için tavsiye ediliyor. aslında en güzeli doktara veya en azından eczacıya danışmadan kullanmamak.
  • yaklaşık 6 aydan bu yana kullandığım şampuan. ben yağlı saçlar için olanını kullanıyorum şu mor renkli olan. şampuanın içine çam terebentini ve badem yağı karışımı döktüm. bu şekilde 4-5 aydır her gün uyguladım.

bu akşam ayna karşısında baktım da saçlarım gür öncekine göre daha parlak ve canlı, kepek sıfır. piyasadaki tüm şampuanları denemiş biri olarak oldukça şaşırdım. her birinde kepek sorunu yaşadım. ekşi duyurudan bir arkadaşın tavsiyesiyle haberdar oldum bu şampuandan şimdi mutluyum lan. biraz viral reklam gibi oldu ama öyle yani.
  • kepek sorunu yaşayan herkeste işe yarayacağını düşündüğüm şampuan. tek kullanımda bile anında etki gösteriyor. daha sonra kendi şampuanıma döndüğümde bile tekrar kepekle karşılaşmadım.
  • kullandığı reklam şarkısıyla gece gece beni yardırmış olan, saç dökülmesine etkili şampuan. "bakarken ardından gitme kal diyemedim".
  • zafer peker gitme kal diyemedim sarkisiyla ve reklam filmiyle cok fena is cikarmis sampuan markasi.
    iyi cesaret. kendisi ile barisik kellerin raflari bosaltmasi bekleniyor.
  • reklaminda kullandigi sarki zafer peker'in degil erhan guleryuz'undur. sampuan hakkinda fikir sahibi degilim ama reklam guzel.
  • işe yarıyor mu bilmem ama gitme kal diyemedim ve saçı dökülen adamın mahsun bakışlı hali ile son zamanlardaki en komik reklamı yapmış şampuandır.
  • yaklaşık 1 senedir müdavimi olduğum şampuan, kepek sorunumu çözmüştür kendisi, yağlı saçlarım olduğu için mor olanını kullanıyorum ve 'her gün duş almazsa ölecek' hastalığına yakalandığım için de günlük kullanıyorum, ama ne yalan söyleyeyim o beklenmesi gereken 5 dakika bana çok uzun geliyor.

3 al 2 öde kampanyalarını yakaladığımda stokluyorum. lakin bir sorum var sevgili süserler, bu şampuanla birlikte saç kremi olarak ne kullanıyorsunuz acaba, çünkü kendisi saç kremi etkisi yaratmıyor ve saçları duştan sonra açması epey zor oluyor?
  • bugün şampuan ve losyonunu aldığım marka. 5-6 aydır saç çıkaracağını iddia eden minoxil kullanıyordum etki görmeyince bırakma kararı verdim. en azından prozinc'in saç çıkartma gibi bir iddiası yok. dökülmeyi azaltsın yeter, bitince ektireceğim.
hesabın var mı? giriş yap