• çok şeker oyun. herkeşe tavsiye ediyorum. gelin kapışak lo? 4 kişi online masa oyunu oynuyorsunuz, zevkli ve mini oyunlarla eğleniyorsunuz. detaylı bilgi için video izleyin anlatılmaz şimdi.
  • oynadığınız kişilerle arkadaşlık ilişkilerinizi bitirme potansiyeline sahip oyun
  • asiri eglenceli oyun, ne kadar cok insan o kadar zevkli. mini gamelerde cok basarili olamasam da yasasin cirkeflik yasasin arkadaslarin ayagini kaydirma.

neyse yenilen pehlivan gurese doymazmis, “join slot”
  • kendimi bir looney tunes karakteri gibi hissediyorum.
  • arkadaşlarla oynanacak iyi oyunlardan biri. minigame oyunlarının neredeyse hepsinden zevk aldım, sorunlu olan görmedim desem yeridir. çoğunlukla party panic oyununa benzettim ama genel olarak bakacak olursak pummel party daha başarılı bir oyun. pummel party oyununda çok daha fazla çeşitlilik var ve maçlar daha uzun sürüyor. maçların daha uzun sürmesinin negatif mi pozitif mi olduğu kişisine göre değişir. çeşitlilik anlamında daha çok öne çıkıyor.
  • güncel olarak muz cumhuriyetinde indirime girmiş fiyatı 320 türk lirasıdır

9 doları çevirdiğiniz zaman 288 tl yapmasına rağmen skimsonik ülkemizde kur farkı ve banka komisyonu ile 320 tl ye denk geliyor
  • çakma crash bash.
  • mini oyunları biraz crash bandicoot'a, biraz hamsterball'a benzeyen partileme oyunu. botlarla oynaması eğlenceli değil, kesinlikle 4 kişi anlaşıp girmek gerek. özellikle bi yandan discord da açarsanız gırgır şamatadan vaktin nasıl geçtiğini anlamazsınız.

board oyununda kazandığınız kupalarla parlak şekilli pelerin alabiliyorsunuz. mini oyunlar hiç sıkmıyor birkaçı haricinde. mesela hayvan sayma oyunu biraz daha zor olabilirmiş. yine de oynamaya değer.
  • steam'in en eglenceli oyunlarından bir tanesi yalnız serverlar da adam bulmak cidden çok zor.

bir discord sunucusu kurdum gelmek katılmak isteyen olursa buyrun toplanalım yavaş yavaş. süresiz davet linki için tıklayınız.
  • arkadaşlar ile oynanabilecek çok zevkli bir oyun. 4 kişilik oynanması oyunu daha zevkli yapıyor.
    zar mantığı ile hazineye ulaşmaya çalıştığınız bir oyun. herkes zar attıktan sonra mini bir oyun oynanıyor. kazanan diğer tura erken başlıyor.

steam linki
hesabın var mı? giriş yap