• qr kod ile para çekilidikten sonra gelen bir dahilik hissi. bir bana mı oluyor bilemiyorum. işlemi sadece 7 saniyede yapmanın verdiği o üstün zeka da ne bileyim. sonra o ağır adımlar ile atm den ayrılışım ve bana o ne kadar zeki bir adam der gibi bakışlar.

yok kart sokmalar ters mi soktun düz mü koydun şifre neydi şifre emekti. böyle şeyler bizde olmaz biz zeki adamlarız.

inanın eğer 14 yaşında olsaydım ve adım baran olsaydı arkadaşlarım bana einstein derlerdi. şuan enişte diyorlar.
  • sırada insanlar otomatik kişi başı 3-5 dk beklerken benm orda qr kodu ile 10 saniyede işimin bitmesi, arkadaki dayıların sana huşuuu içersinde bakması
  • atm güneş görüyorsa bir saat uğraştıran dolasıyla duyulması zor bir his.
  • tatlı his.

el değmeden yapılan işlemin ardından sırada bekleyenlere dönüp sssh şeklinde bir ifadeyle bakılır. ağır ve emin adımlarla olay yerinden uzaklaşılır.
  • hesabımdan çıkış yapıldı mı diye en az iki kez kontrol etmekteyim...
    bu davranışım çok param olduğuna yorumlanmasin sakın... bu hareket tamamen fakirlikten...
  • bond, james bond.
  • arkandaki teyzenin bankayı hacklenmişsin gibi sana bakması, senin ona sönüp hayır tatlım bu iş böyle yapılır bakışın, yürürken dik mi duruyorum ne hissi...
  • atm’ye güneş vuruyorsa iki elle siper edildikten sonra telefonu nasıl tutacağını düşünürken arkada bekleyenlerin “bu ne yapıyor amk” bakışıyla yıkılan haklı gurur hissidir.
  • kartın daha nasıl sokulacağını bilmiyorsan, tebrikler, zeki değilsin.
  • oturumun sonlanıp sonlanmadığı ile ilgili paranoya. genellikle işlem bittikten sonra son bir kez ekrana bakıyorum bu yüzden.
hesabın var mı? giriş yap