• gercekten webmastersanız davetiye olmadan da üye olabileceğiniz forum. ben öyle yaptım.
  • bu sitenin %99,9'u internet platformlarındaki açıkları bulmaya çalışarak köşeyi dönmeyi hesaplayan kişilerden oluşur. düzgün bir şeyler üretelim falan yok, ne zaman buradan biri ile iş yapmaya kalksam sonunda hep pişmanlık duydum.

hele makale yazanlar tam allahlık, mevcut yapay zekalar daha iyi yazı yazar. birikimsizliğin dibini oluşturuyorlar, leş gibi metinlerde kelime sayısını çoğaltmak için uzatırlar da uzatırlar.

tamamen uydurma örnek bir metin girişi.

dünyada sarı çiçekler vardır. sarı çiçeklere her yerde rastlarız. bahçe ve parklarda yürürken sarı çiçekler hemen dikkatimizi çeker. kimi insanlar da hobi için sarı çiçek yetiştirirler. sarı çiçekler renkleri dolayısı ile diğerlerinden ayrılır....

bu şekilde uzatırlar da uzatırlar.
  • toplam yatırımlık 27 domain ve aktif 5 web sitesi ile yaptığım başvurumu kabul etmemiş bir oluşum. sözde sağlam portföy ve güzel tanıtımla davetiyeye gerek kalmadan üyelik kabulü yapıyorlar. hikaye.. sakın inanmayın!
    hazır başlık altına yazmışken, bana elinde boşta davetiye olan birisi pas atarsa müteşekkir olurum. :))
    edit: yardımcı olan arkadaşıma ve sonrasında özelden iletişime geçenlere çok çok teşekkürler. iyi ki varsınız. davetiye ve üyelik sorunu çözülmüştür.
  • en ufak yardım sorusuna bile destek için para isteyen zalimlerden oluşan site. allahları para olmuş bunların.
  • üyesi olduğum, içerisinde gerçekten kaliteli insanların olduğu webmaster forumu. çok büyük ajansların da işlerini yaptırmak için geldikleri bir nevi webmaster çarşısı.
  • referans olduğunuz kişi sorun yaratırsa veya hesabi devre disi bırakılırsa davetiye gonderen kiside bye bye o yuzden davetiye konusu önemli. tabiki davetiyem var
  • şahsen tanımadığım kimseye davetiye vermem. eski r10 üyeleri bu işi hakkıyla yapan insanlar, eğer siz eski değilseniz kendinizi kanıtladığınız zaman zaten üye olmuş olacaksınız.
  • bağış usulü davetiye olayını destekliyorum. daha önce buradan 3 tane dangalağa davetiye yolladım 2si banlanmış biri siteye nerdeyse hiç uğramamış bile.

r10.net sıradan bir teknoloji forumu değil, teknoloji üzerine ticaretin yapıldığı başlıca yerel mecralardan biri. o yüzden teknoloji ticareti ile işiniz yoksa "meraktan bi bende kaydolayım" diye davetiye dilenmenin anlamı yok.
  • ahhahh çaylaklardan mesaj alabilseydin gelicekti o davetiye de tüh vah vah vah (gülücük)
  • davetiye arayışında olduğum içerik sağlayıcı paylaşım platformu.

davetiyesini paylaşmak isteyen arkadaşlar var ise; bağış usulüne de, farklı bir modele de açığım.
hesabın var mı? giriş yap