şükela:  tümü | bugün
  • 13 temmuz 1999 doğumlu basketbolcu. şimdiden 211 cm boyundadır. banvit kırmızı takımında forma giymekte. serbest atışları için iyi diyebiliriz, pota altında iyi bir bitirici gibi duruyor, umarız gelişimi çok iyi olur.
  • iyi bir pivot olmak için gerekli tüm özelliklere sahip. boyuna(2.11) ve pozisyonuna göre ayakları çabuk, %70 civarı serbest atış kullanıyor yani ''kazma'' değil, atlet, yakın mesafede de iyi bir bitirici ve vücut yapısı kaslanmaya fazlasıyla müsait. önümüzdeki sezonu da bandırma kırmızı'da geçirdikten sonra 2018-2019 sezonundan itibaren banvit'te ufak tefek süreler almaya başlayabilir. 99 jenerasyonunun onuralp bitim'le birlikte en çok gelecek vaat eden oyuncusu.
  • parkede performansının yarısını sergilemeye tenezzül ediyormuş izlenimi veren yeni nesil semih erden. tabi bu haliyle bile avrupanın kendi yaş grubunda en iyilerinden biri. allah boy, pos, parmak ucu hassaslığı vermiş gerisini kendi bilecek artık. ya senelik milyon dolar kazanacak ya da sıradan bir türkiye basketçisi olacak belki ömrü boyunca o parayı kazanamayacak.