• konya'ya iş ziyareti için gittiğimde beni misafir eden oteller zinciridir. lafı uzatıp otel 'lüksü'ne, personele, oda ikramlarına övgüler yağdırmayacağım, eksizdi. ancak, çıkışta mail adresime gönderilmesini talep ettiğim e-fatura'nın, iş adresime 'karşı ödemeli' gönderilmesi ve telefonla arayınca da 'bizden kaynaklı değil, kargo şirketi yapmış' denmesi, bütün artıları çizdi. sen parasını vermezsen elbette kargo benden alacak parasını...
  • iski'nin ana borusundan kaçak boru hattı kurmak suretiyle su çalan bir otelmiş.bu durum üzerine ne götümüze girebilecek entryler yazılabilir ya neyse lan.
    http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=664252
  • ankara söğütözü şubesinde bir börek yedim ki hayatımda böyle kötüsünü hiç tatmamıştım. iftar için, yemek için gidilmeyecek hatta mümkünse kaçılacak mekan.
  • ankara söğütözü'ndeki şubesinin restoranı başarılı, odalarının temizliği ve konforu yerinde olan fakat insanı kanser edebilme potansiyeline sahip bir internete sahip oteller zinciri. yaklaşık 150 adet odası olan bu otelde tahmin ediyorum 1 adet 1 mb'lik bir internet bağlantısı var zira google'ın açılması bile yaklaşık 4 dakika sürüyor, o da zaten timeout olmazsa yükleniyor.
  • antalya'da bulunanı antalya'nın çüküdür.
    güzelim falez manzarasına baktığımda benim gördüğüm budur.
    izin verenlerin estetiğini seveyim.
hesabın var mı? giriş yap