thebug

  • 1049
  • 0
  • 0
  • 0
  • 3 yıl önce

yazılı kanyon

antalya çevresinde şimdiye dek gördüğüm en fazla su içeren kanyon. gayet bol ve eğlenceli suyu var. üstelik temiz de. tabi hes ve mermer ocağı katliamlarından kurtulabildiği sürece böyle kalacak.
kanyona ismini veren hür adam şiirinin olduğu kayayı yazının arkasında hazine olabileceği düşüncesi ile patlatan insan oğlu insanı ben sahip olduğu tüm hücreleri ile birlikte patlatmak istiyorum.
ne zaman patlatıldığını bilmiyorum, muhtemelen son 50 yıl içerisinde patlatılmıştır. koskoca yazı 1900 yıl boyunca sağlam kalsın, önünden gelip geçen binlerce insan bozmasın, iki ne çocuğu olduğu belli olmayan yaşam formu gelsin arkasında hazine var diye o yazıyı patlatsın! o yazıyı koruyamayanlar da kallavi suçlu fakat asıl sorun patlatan yaşam formlarında. koskoca kaya kütlesi bunun neresine sokacaklar hazineyi? sana kim akıl verdi? hangi gri hücre parçacığıyla hareket ettin? çok merak ediyorum. umarım hayatta değildir. bir şekilde karşılaşırsak bunu yapanı ibret olsun diye yazının ortasındaki boş kısma yerleştiririm. zaten insan olarak değeri yok, protein artığı olarak ibret olur hiç olmazsa.
kanyonu bir ara başından sonuna kadar geçmek gerekli. o kadar sinirlendim o kadar sinirlendim ki bunu unuttum.

devamını okuyayım »
05.09.2012 10:20