1153 entry daha
  • "ömrümüz bu işlerle geçti, ölçüp biçmekle geçti." (bkz: ben ulkemi adeta pazarlamakla mukellefim)
  • bi frp oyununda lvl 20 "placeholder handler/puppetmaster" dual class karakteri varmis diye dedikodulari dolaniyor. wow da oynuyormus...
  • "turkiye laiktir laik kalacak diyorlar e biz de aynisini diyoruz baska bir sey demiyoruz ki" filan dedi. e ben artik oyumu buna vermeyeyim de ne yapayim? yanlis tanimisim bunca zaman..
  • muhtesem insan. oglun hasta, hatta o derece hasta ki curuk aliyor askere gitmiyor ve sen bir baba olarak rahatsizliginin ne oldugunu bilmiyorsun ohaha..

aile icerisinde de ayni uslupla takiliyor demek..

-hastayim baba!
    *anani da al git...
  • kendisini cok seviyorum ama yarin secim olsa ona oy vermem.

oy verilecek adam degil cunku. partisinin kapatilmasi bunu degistirmiyecek.
  • bir iluzyonist.

sinan cetin le femonden bi sahne
    ortam: sahnede iki banka muduru ve tayyibin damadi onlerinde de tayyibin kendisi duruyor. seyirciler dinciler/akpliler/akp yalakalari ve sunucu sinan cetin

tayyip iki banka mudurune "damadima kredi verin" diyor, iki banka muduru hemen cek yazip damada veriyorlar tayyip bey gururla sinan cetine donuyor

sinan: ee?
    tayyip: ne ee?
    sinan: e onlara kredi ver dedin onlar da verdi iste buyu magic trick nerde burda?
    tayyip: seyircilere soralim: kredi ver dedigimi gordunuz duydunuz mu?
    seyirciler: hayir??
    tayyip: yaa
    sinan: uvv super numara!

simdi burdaki en fantastik olay nedir? sinan cetinin "ee magic trick nerde" demesi tabii ki normalinda o da ver dedigini ne gormus ne de duymus olmaliydi ahah
  • sinan cetinle fenomenden baska bi sahne

sahnede kamer genc ve ona saldiran akp'li milletvekilleri
    tayyip: benim partimin milletvekili siddet uygulamaz
    seyirciler: *alkis* "oha kamer genc nasi kendi kendine siddet uyguladi oyle soke oldum"
    sinan: e yuh! adamlar saldirdi iste
    tayyip: joker hakkimi kullanmak istiyorum
    sinan: nasi yani?
    tayyip: ergenekoncu/anti demokrat/darbeci/ulusalci/elitist oldugun icin milletvekillerimin siddet uygulamadigini gordugun halde uyguladilar diyorsun
    sinan: anladim..

burda yine fantastik olan sinan cetinin ilizyona bagisiklik gostermesi..
  • yine sinan cetinle fenomandan bi sahne

tayyip sahnenin kenarina yurur isiklar biraz karartilir tayyip gozlerini kapar kafasini one eger ve ikinir kasilir filan bi muhtet sonra kafasini kaldirir gozlerini acar
    seyirciler: *alkis*
    sinan: e hic bir sey olmadi naptin?
    tayyip: degistim ve gelistim
  • yine sinan cetinle fenomendeyiz

tayyip: pirinc fiyatlari cok yuksek biliyorsunuz simdi bu problemi hemen burda halledecegim sinan bey
    *seyirciye doner* tayyip: yemeyiver pirinç ya! bulgur ye, makarna ye.
    seyirciler: *alkis furya ayilan bayilan*
    sinan: bu mudur? pirincin fiyati hala ayni
    tayyip: joker hakkimi kullanmak istiyorum
    sinan: tamam tamam...
  • emin degilim yanlis anlamis olabilirim lakin "ben belediye baskaniyken duzeltmeye calistim oralari dereleri filan lakin iktidar degildik ondan yapamadim" gibi bir sey demeye calisti sanirim selle felaketle ilgili.
70664 entry daha
hesabın var mı? giriş yap