• çocukluk falan değildir. böyle bir şey yapmadım ama bazıları gayette yapabilirler. sende reddetme hakkı var da onda engelleme hakkı yok mu? hadi abi hadi.
  • ileride reddedildiği kadın tarafından duygusal mastürbasyon çılgınlığına maruz kalabileceğini bilen erkektir. kadınların reddettiği erkeğe 1 ay sonra "naber?" şekilde attığı mesajın asıl amacı nedir önce bunu sorgulamak gerek.
  • bir de “kendisinden hoşlanan kişiyi engelleyen erkek” var.. hangisi daha saçma bilemedim
  • çünkü yerine tecih ettiğin erkekten 2-3 ay sonra siktiri yedikten sonra yamanmak için bir gün ansızın “merhaba nasılsın” diye mesaj atmaman için yapılan eylem.
  • daha sonra ismi değiştirilip tekrar eklenir (bkz: elektirikçi mahmut abi)
  • “yaptığın bana koydu, al benim de sana tepkim” demektir bu. hiç engellemeden sessizce çekip gitmek en iyisidir. siz böyle yapınca sizi büyük gördüğümüz falan yok yani. o engel birkaç ay sonra açılacak, yine yazılacak. yazmama ihtimaline %10 veriyorum. neden engelliyorsun, madem öyle numarayı sil de görelim. bu erkeklerin numara silmeme huyu var bir de, hayır ihtiyaç olur da yine yazarım diye düşünüyorsunuz herhalde ki öyle de oluyor. çocukluk bile diyemiyorum buna o kadar gereksiz ve yersiz bir tepki. resmen bu reddediliş bana koydu diye bağırıyor, yapmayın şöyle şeyler.
  • lütfen daha fazla karşımda ezilmesin dediğim er kişisi
  • makul hareket eden erkektir. uzatmaya ne gerek var.

engelleme işini kafaya takan kızlar, size bir ipucu vereyim ; bilin ki o ana kadar kendisi için iddia ettiklerinin tam tersidir o engelleyen adam. nasıl mı;
    olgunum dediyse toydur
    güvenilirim dediyse güvenilmezdir
    bonkörüm dediyse pintidir
    cinselliğe önem vermem dediyse en önem verdiği şey cinselliktir
    çapkın değilim dediyse çapkının önde gidenidir

diğer taraftan;
    kazanova havalarında konuştuysa aslında kalbinin kırılmasından korkan bir romantiktir
    cimriyim dediyse elinde avucunda ne varsa paylaşacak kadar gönlü zengindir
    hayatı gırgıra alırım laylaylom takılırım dediyse aslında hayatında kalıcı rol alma ihtimalini kaçırmışsınızdır

falandır filandır. ama siz reddedince engelleyen erkek için geçerli bunlar.
    engelleme anına kadar anlattıklarını düşünün ister sevinin ister üzülün.
  • tanım: zoruna giden karşı cinsin, fiili gerçekleştiren kişileri gözü kapalı eleştirdiği durumdur.
    reddettiyseniz gereğiniz de yok!
  • kaybetmeyi bilmesi gereken ve tuhaf tuhaf hareketler yapmaması gereken erkektir.

engellemek ne ya.
hesabın var mı? giriş yap