1359 entry daha
  • bu kadar olumsuz tepkiden sonra, cinsel organ olarak değil insan olarak değerli olmak neden erkek cinsine hakaret olarak geliyor diye düşündüren durum.
  • kararsız ve mantıklı kız
  • aslında tam da reddetmeyen kızdır.
  • vicdanını rahatlatmaya çalışan kızdır.
  • beni kazanamadın ama kaybetmeni de istemiyorum. duygularımı tatmin etmeye devam edip etmeyeceğini 3637. kez tekrar sormak istedim. çünkü amım var.

edit: arkadaşlar yürümeyin. bakın ben mağara adamıyım, yürümeyin. babam maymun, yürümeyin. mesaj atan herkesi yürüyor sanıyorum, sakata gelirsiniz. yürüyecekseniz de evde kondom yok, gelirken 2 kutu getirin.
  • sizi farklı bi açıdan seviyor olabilir.
    belki enerjinizi, belki eglenceli oluşunuzu, belki muhabbetinizi.
    size sizin istediğiniz gibi bir verecek cevabi yoktur belki ama insan olarak sizi merak etmiş olabilir.
    ya da basit düşünecek olursak belki de gercekten bir sey soracaktır; medeniyet göstergesi olarak ''nasılsın'' diye giriş yapmış olabilir.

tabi bunlar ilgi budalaları icin geçerli degil. size saplantılı birine de yazmayın mümkünse. kimseye boş yere umut vermek doğru degil, bencillik yapmamak gerek diye düşünüyorum.
  • çok utanç bir durumdur, ya çok salak ya da çok akıllı bir kızdır. salaksa uzun uzun konuşarak durumu kurtarmaya çalışır akıllıysa “sadece merak etmiştim” diyerek tekrar savunmaya geçer fakat er kişisinin her türlü beyin fonksiyonları azıcık yerindeyse bu kancayı tutmaması gerekir. aksini yaparsanız hazır olun, sizi acı dolu günler bekliyor
  • reddettiği erkekte aklı kalan kadındır.
  • bekliyorum lan bekliyorum at elin mi kırılır
  • o sırada ilgisiz kalmış ve canı sıkılmış bir kızdır. bu durum ortadan kalktığında yine yazmayacaktır.
722 entry daha
hesabın var mı? giriş yap