şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
1414 entry daha
  • bu kadar olumsuz tepkiden sonra, cinsel organ olarak değil insan olarak değerli olmak neden erkek cinsine hakaret olarak geliyor diye düşündüren durum.
  • 999 sms'i kalmıştır.
  • kararsız ve mantıklı kız
  • çok defa karşılaştığım durum, tabi üniversite döneminde. bu olay daha çok yakışıklı ama tam yakışıklı değil erkeklerin başına geliyor kız sizden hoşlanıyor gibi ama hoşlanmıyor da gibi çünkü ona yürüyen sizden biraz daha iyileri var. yapılacak şey basit, bazen kovalarsin olur bazen beklersin olur, kız sana karşı meyilliyken fırsatını asla kaçırmayacaksin hemen alkollü bir buluşma ve gecesine yapıştır geç. nasıl iyi bir f1 pilotu boşluk görünce illa arabasını oraya sokarsa, nasıl iyi bir forvet sürekli aralara kaçarsa iyi bir amcı da fırsatını bulduğu zaman boşluğu doldurur. zorlamayın bekleyin fırsat gelince saldırın.
  • aslında tam da reddetmeyen kızdır.
  • vicdanını rahatlatmaya çalışan kızdır.
  • beni kazanamadın ama kaybetmeni de istemiyorum. duygularımı tatmin etmeye devam edip etmeyeceğini 3637. kez tekrar sormak istedim. çünkü amım var.

edit: arkadaşlar yürümeyin. bakın ben mağara adamıyım, yürümeyin. babam maymun, yürümeyin. mesaj atan herkesi yürüyor sanıyorum, sakata gelirsiniz. yürüyecekseniz de evde kondom yok, gelirken 2 kutu getirin.
  • çok utanç bir durumdur, ya çok salak ya da çok akıllı bir kızdır. salaksa uzun uzun konuşarak durumu kurtarmaya çalışır akıllıysa “sadece merak etmiştim” diyerek tekrar savunmaya geçer fakat er kişisinin her türlü beyin fonksiyonları azıcık yerindeyse bu kancayı tutmaması gerekir. aksini yaparsanız hazır olun, sizi acı dolu günler bekliyor
  • ne kadar zavallı duruma düştüğünün farkında olmayan bir kız. tabi karşısındaki amsalak değilse. acaba insanlar böyle davranırken karşısındakini gerizekalı yerine mi koyuyorlar? onun yedekte olduğunu ve daha iyisi gelene kadar konumunda tutulduğunu karşı tarafın anlamayacağını mı düşünüyorlar? ilginç gerçekten. ama bazen insan anlasa bile nezaketen sayıp sövmüyor.
  • reddettiği erkekte aklı kalan kadındır.
126 entry daha