şükela:  tümü | bugün
  • reza zarrab aranıyor mu. bu adam eroin mi kaçırmış diye devam eden fikret orman beyanı.

edit: şimdi ben suçlu olmuşum. ben fanatik bir esesli olarak illa üç büyüklerden birini desteklemek zorunda olsam çarşıdan ötürü beşiktaş'ı desteklerim. adam söyledi ben yazdım.
  • beşiktaş taraftarı olarak beni utandıran söz.

reza, tuğrul, tüp kafa iyi beşiktaşlı ise biz değiliz fiko.
  • taraftarı olduğum kulubun başkanı tarafından dile getirildiği söylenen açıklama.

susup işine baksan zaten taraftar işin ucunda para var der diyip sineye çekecek en fazla tepkisini reza'ya maça geldiğinde gösterecekti. şimdi bu açıklamadan sonra reza'dan ne farkın kaldı ? e sende herkesleştin işte, sende basitleştirdin kendini, e altında kaldın o oturduğun koltuğun, yazık sana çok yazık.
  • fikret orman'ın basın toplantısındaki konuşmasından cımbızla çekilmiş cümle. aynı konuşmada "beşiktaş'a hiçbir şey katmamış, destek vermemiş adamlar en ufak olayda yaygara koparıyor" minvalinde bir şeyler de demiştir.
  • allah muhabbetinizi arttırsın.

haydi şimdi bunu savunanları izleyelim.

demek ki neymiş başka kulüplerin başkanlarına öyle boşa atar yapmayacakmışsın eğer yaparsan en büyük tokadı kendi başkanından yermişsin, dön de kendi götüne bak derler adama.

kendi duruşunu başka duruşlardan üstün görürsen bu şekilde tokadı yersin.

reza, abdurrahim, mahmut uslu gibi adamların yaptıklarını düşüncelerini siyasi görüşlerini camiaya mal edip laf atmamak lazımmış değil mi arkadaşlar.
  • iyi beşiktaşlı olduğuna inanıyorsun da suçlu olduğuna mı inanmıyorsun derler adama.
  • beşiktaş'a hiçbir şey kalmayanlar destek olmayanlar en ufak olayda yaygara koparıyor. başakşehir maçında üç bin beş yüz taraftar var ayıptır. siz ne kattınız beşiktaş'a loca mı aldınız diyerek reza'yı korumuş taraftara atarlanmıştır.
  • her fırsatta beşiktaşlı duruşunu anlatan taraftarları sahneye beklediğim, yalakalık kokulu beyanat. bak bu reza'nın zihniyeti beşiktaş'ın en büyük taraftar grubunu hapislerde çürütmek için ne pislikler yapıyordu;

(bkz: çarşı grubuna darbeye teşebbüs davası açılması)

hala 'stad yapılıyor yeaaa' goygoyuna devam mı edeceksin yoksa beşiktaşlı?

hani i.melih'le görüşen ya da tayyor'un panellerine giden fiko'yu savunduğun gibi.

yapmayın lan.