• kendi urettigi compressor leri ve boss ce-2 modifiyesi inanılmaz başarılı olan kişi.
    kendi uretimi olan pedalları tahta kutular ile sunma opsiyonu da ayrı bir guzelliktir.
  • boss ds1 in en çok aranan versiyonunu yapan firrmanın sahibi kişisidir.
    bir diğeri için (bkz: analogman)
  • eskilerin efekt pedalı modlayan adamındandır.
    güzel, kaliteli pedallar üreten firmaya dönüşmüştür.

compressor'lerini severim.
  • ıbanez ts-9dx'e şahane bir modifikasyon yapmıştır şurdan kendi gözlerinle görebilir, kulaklarınla duyabilirsin
  • tube screamer aleminin ilahıdır bu adam. senelerce boss blues drive ve ts serilerini modlamış, bu arada madde bağımlılığından kurtulmuş, başına bela karısını boşamış, sonrasında kendi pedallarını üretmeye başlamıştır.

modlar için kendisini darlayan müşterilerine bağırmasıyla da meşhurdur. bundan bir süre önce namm’de kendisi ile ayaküstü iki laflamıştım, sevimli bir herifti ama bilemedim tabi.

bu arada elimden dünya kadar keeley pedalı geçmesine rağmen sıkı sıkıya sarıldığım red dirt overdrive (ki aslında ts) uğruna roman yazabileceğim bir pedaldır.

kompresörleri de gayet meşhurdur ve robert abi arada enteresan denemelerde bulunur. mesela bubbletron...

reverb’den drive’a kadar sadece robert keeley dizaynı ürünlerden kurulu bir board yapıp müthiş bir sounda sahip olabilirsiniz. bu, piyasadaki pek az şirket için söylenebilecek bir durum.
  • bir adet workstation pedalından edindim. küçük bir pedala keeley katana booster, kompresör ve bir tubescreamer yerleştirmiş. 3 pedalı ayrı ayrı almaktansa buna yönelebilirsiniz. tadından yenmiyor.
hesabın var mı? giriş yap