• çok iyi ve kaliteli bir pilot ama sorunu emre mor gibi mental. futbol,o sorunları belli bi yere kadar tolere edebilir ama f1 de zor.
  • silverstone'dan sonra sezon bitmeden haas'tan gönderileceğine dair dedikoduların başladığı f1 pilotu. formula e'ye geçebileceğinden bahsediliyor. günther steiner'ın sabrı elbet tükenecek.
  • bugün yine takım arkadaşına dokundurdu. magnussen gibi ne yapacağı belli olmayan pilotlardan. günther başkanla bu ikili inanılmaz ekip oluşturuyor.
  • haas yine şaşırtmadı ve kendisiyle yeni sözleşme imzaladı.

2017de şutlanması gereken bu eleman uzatmaları oynamasına rağmen halen f1de yer bulabiliyor. rezaletin son raddesi.
  • haas'a dolaylı olarak da olsa sponsor desteği sağladığından yeni sözleşme imzalaması şaşırtmamıştır elbette.
  • yarış hayatındaki en büyük başarısı, david guetta'nın dangerous klibinde gördüğü podyumdur. unutanlar için şuraya bırakalım:

https://youtu.be/evr__5addjw?t=380

istikrarlı bir beceriksizlik ve dağınıklıkla kariyerine devam ediyor. hala f1'de olması ve bir şekilde kendine taraftar bulması anlaşılır gibi değil.
  • 1 sene daha formula 1'de yer işgal etmesinde etkisi olan bütün unsurları sonsuz saygı ve sevgi sözcükleri ile andığım kazma.
  • dikkatsiz ve dağınık disipline sahip bir f1 pilotu. ama netflix sağolsun kendisine karşı sempatim var. kariyerini düzeltsin istiyorum, podyum göremez o takımla da hani 2-3 yarışta bir 5.lik, 6.lık falan alsın, öz güveni azcık toparlasın istiyorum. kendisine en çok sahip çıkan sanırım günther reis.. ama öte yandan milletin önünde takılıp dalga geçen de yine günther reis.. yapma günther başgan, üzme bu çocuğu..

(bkz: günther steiner)
  • kendisinde ağır bir şekilde beceriksizlik ve aptallık gördüğüm f1 pilotu. o dikkatsizliğiyle o kadar podyuma nasıl çıktı aklım almadı o zamanlar ve hala daha almıyor. magnussen farklı mı? değil.
  • spinlerin ustasıyım gözlerinin hastasıyım
hesabın var mı? giriş yap