• diyelim ki muharrem ince kazandı seçimleri.
    acaba erdoğan pılını pırtısını toplayıp "milletin takdiridir." diyerek boşaltacak mı mekanı?
    veya ak parti tabanı erdoğan'ın makamdan ayrılmasına göz yumacak mı?
    veya ahmet maranki "gömdüklerini" çıkaracak mı?
    nasıl gerçekleşeceği merak uyandıran olaydır.

not: herhangi bir ima söz konusu değildir, asrın liderimiz elbette ki milletin iradesine tıpkı 7 haziran'daki gibi tıpkı 16 nisan'daki gibi razı olacaktır, saygı gösterecektir.

güncelleme: seçim günü tekrar akla gelen olaydır.
    güncelleme: 31 mart 2019 seçimleri öngörümde ne kadar haklı olduğumu kanıtlamıştır. daha belediyeyi bırakmayan adam cumhurbaşkanlığını mı bırakacak?
  • bana kalırsa, krizi bize kitleyip emekli olacaktır.
  • tabi ayrılırken böğrüne bir ağırlık oturur, üzülür, elleri titrer kederden ama ayrılır.

neticede halkın iradesine karşı koymak güçtür.
  • seçimde hile olduğu iddia edilip seçim iptal edilecektir. rte seçimi kazanana kadar döngü devam eder.
    (bkz: top benim oynatmıyorum)
  • (bkz: saraydan mal kaçırma)

gider ayak onu da yapar mı yapar...
  • rakiplerinin seçim çalışmalarını milli istihbarat ile takip eden birisi sizce öyle bırakır gider mi?

hiç bir imada bulunmuyorum sadece akıl yürütüyorum.

(bkz: fatih portakal style)

edit: benim aklım hala 1 ay evvel ispanyaya giden muhtarlarda kaldı. gercekten ufukları açılsın diye mi gönderildi yoksa kurye amaçlı yanlarında bişey mi taşıtıldı? man adası ile ispanya arası mesafeye bi bakın derim.

edit 2: man adasi ispanya dan cok uzakta ne alakasi var diyenler. muhtarlar tabi ki yuzerek gitmeyecek oraya.

1- sizce muhtarlar ispanya' ya gercekten gezmeye mi gitti?
    2- hangi muhtarlarin gittigini bilen var mi?
    3- neden giden baska muhtar kafilesi duymadik?

bence bu olay arastirilmali.

dedigim gibi bir ithamda bulunmuyorum sadece aklimdaki sorulari sizinle paylasiyorum. (bkz: fatih portakal style)
  • istediği kadar otursun.. 3-5 kat elektrik yaksın.. 40 gün 40 gece süren eğlenceler düzenlesin. hepsinden hakkıma düşen payı helal hoş olsun..

yeter ki artık düşsün bu ülkenin yakasından.
  • aksaray’dan parmaklıklar ardına..

(bkz: ay hadi inşallah)
  • (bkz: abbas yolcu)

yallah malezya'ya.

neredeeee.
  • adam değil saray ülkeyi babasının malı gibi görüyor zor çıkar o saraydan o.
    ama çıkacak çok çok amin.
hesabın var mı? giriş yap